درباره ما
پایگاه خبری تحلیلی سلام نو با مشی اعتدال‌گرایانه و به دور از افراط و تفریط پا به عرصه خبری گذاشت.

سلام نو که توسط تحریریه‌ای اصلاح‌طلب اداره می‌شود، اطلاع رسانی صحیح و صادقانه را سرلوحه کار خویش قرار داده است. این پایگاه توسط هیچ نهادی حمایت مالی نمی‌شود و وابسته به هیچ نهاد یا حزبی نمی‌باشد.

سلام نو به سرعت در انتقال اخبار و همچنین انتشار اخباری که توسط رسانه‌های دیگر مورد غفلت قرار گرفته‌اند توجه ویژه ای دارد و در این زمینه به منابع آگاه و گزارشات خبری مطمئن خود در دولت، مجلس و... اتکا دارد. شاید شبکه گسترده سلام نو در کسب خبر از منابع گوناگون را بتوان نقطه قوت این رسانه دانست.

این پایگاه خبری تحلیلی هر روز با یادداشت‌های تحلیلی به روز می‌شود و در ادامه به انتشار گفتگوهای اختصاصی ویژه، تحلیل‌ها و اخبار روز بصورت لحظه به لحظه فضای سیاسی کشور را از دریچه خود انعکاس می‌دهد. سلام نو به صورت تخصصی به حوزه سیاست می‌پردازد و نیم نگاهی نیز به به موضوعات دیگر دارد. اطلاعات این پایگاه خبری در تاریخ ۱۳۹۲-۰۵-۱۳ در «پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی» وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت گردیده است.

سلام نو از مخاطبان خود انتظار دارد که در یک رابطه دو طرفه با نظرات و پیشنهادات خود این رسانه را یاری کنند.

شما می‌توانید جهت ارتباط با ما، عضویت در سامانه پیامکی سایت و یا ارسال مطالب و اخبار خود جهت انتشار در سلام نو از صفحه "تماس با ما" استفاده نمایید.

همچنین در صورت لزوم می‌توانید در ساعات اداری از طریق شماره 88922766-021 با دفتر سلام نو تماس بگیرید.