کد خبر: ۲۳۲۳۱
تاریخ انتشار:۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
انواع شینیون های ساده

در فصل تابستان و به ویژه در اعیاد و مناسبت های خاص مراسم های جشن اعم از نامزدی،عقد،عروسی و حتی جشن های تولد به طور فراوان برگزار می شود.

بسیاری از خانم ها و دختران جوان تمایل دارند که در این مراسم های جشن مدل موهای شیکی داشته و شینیون هایی خاص داشته باشند.برخی از افراد شینیون های ساده را ترجیح می دهند.در این مطلب چند نمونه از شینیون های ساده و باز را انتخاب کردیم.

اگر موهای بلندی دارید که بدنبال یک استایل زیبا برای موهای خود هستید شینیون های باز می توانند انتخاب خوبی برای موهای شما باشند.با استفاده از این مدل می توانید زیبایی موهای خود را چندبرابر کنید.

مدل شینیون های باز

در مدل شینیون های باز از سبک پیچ و تاب های ظریف برای حالت دادن موها استفاده می شود و موها فرم باز دارند.در مدل شینیون های باز می توان از بافت مو و اکسسوری های ظریف و زیبا استفاده کرد.

اما برخی از افراد به مدل شینیون های بسیار ساده علاقه مند هستند و از استایل های شلوغ و پیچیده اجتناب می کنند که شینیون های ساده بسیار مناسب آنهاست.

مدل شینیون های ساده بسیار شیک هستند و دارای حجم زیاد و شلوغی های رایج در برخی از شینیون ها را نمی باشند.

برخی از خانم ها و دختران جوان بر این تصور هستند که تنوع مدل های شینیون صرفا برای مدل های شلوغ و پرحجم و پیچیده است که این کاملا نادرست است زیرا مدل شینیون های ساده علاوه بر زیبایی و جذابیت بسیار متنوع می باشند.

برخی از نمونه های مدل شینیون های ساده و زیبا

آموزش یک مدل شینیون ساده

ابتدا موها را با دستگاه های حالت دهنده همچون بابلیس حالت داده و سپس از پشت،موهای خود را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید و سپس هریک را پیچیده و یا میتوانید به صورت بافتی ساده درآورید.

موهایی که در سمت راست قرار گرفته اند را به سمت چپ سر برده و با استفاده از گیره های سر آنها را ثابت نگه دارید و همین عمل را نیز برای قسمت چپ سر انجام دهید.برای زیباتر شدن مدل موها می توان از گیره های تزیینی مخصوص شینیون نیز استفاده کنید.