در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۱۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۲
علم الهدی:
امروز دشمن قدرتش به جامعه مسلمانان نمی‌رسد و دنیای کفر از طریق فتنه و تزویر و با فریب دادن جوانان زمینه را برای شیعه‌کشی در جوامع اسلامی فراهم می‌کند.
آیت‌ا... سید احمد علم‌الهدی ظهر دیروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه مشهد گفت: توهین به مقدسات مسلمانان ابزار فتنه دشمنان است و بعضی از حرکت‌های احساسی، زمینه را برای رشد فتنه‌ دشمن و شیعه‌کشی در کشور آماده می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه مردم باید با الگو قرار دادن امام حسن مجتبی(ع) که نماد صبر مقاومت و حجت بالغه بودند از احساسات میهن دوستانه که زمینه را برای بروز اختلاف در کشور مهیا می‌کند به شدت پرهیز کنند، تصریح کرد: آمریکا توان لشکرکشی به ایران را ندارد، جرأت نزدیک شدن به این کشور را در خود نمی‌بیند و تنها راهکار آنان این است که مسلمانان را در کشور به جان هم بیندازند و بساط مسلمان‌کشی را در کشور فراهم کنند.

وی با تقدیر از عملکرد کامران دانشجو در وزارت علوم تصریح کرد: یک وزیر غیرتمند و متدین در وزارت علوم توانست پس از چندین سال طرح تفکیک جنسیتی را در بسیاری از دانشگاه‌های کشور پیاده کند و با بی‌عفتی و بی‌حجابی که زمینه‌ساز ناامنی در جامعه است، مقابله کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار