در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۱۹
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۲
عبدالرضا مصری در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: در این مراسم که با حضور مهمانان داخلی و خارجی برپا مي‌شود روسای قوا سخنرانی مي‌کنند. وی ترکیب مهمانان خارجی شرکت کننده در مراسم تحلیف رئیس جمهور را شامل روسای جمهور، روسای مجلس، معاونان رئیس‌جمهور، وزرای امور خارجه و سفرای کشورهای مختلف برشمرد.

مصری درباره مطالب منتشر شده مبنی بر تعداد مقامات خارجی شرکت کننده در مراسم تحلیف گفت: باید دانست کدام یک از مقامات دعوت شده قطعا در این مراسم شرکت مي‌کنند. وی برخی خبرها مبنی برگزاری مراسم تحلیف در خارج از مجلس را رد و تاکید کرد: طبق قانون اساسی این مراسم حتما در ساختمان مجلس برگزار مي‌شود. مصری همچنین درباره احتمال تعطیلی مراکز اداری شهر تهران در روز برگزاری مراسم تحلیف افزود: هنوز در این باره تصمیم گیری نشده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار