در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۲۲
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۲
حجت‌الاسلام و المسلمین آقایی هر روز پیش از نماز مغرب در این بخش به تبیین سال‌ها فعالیت تبلیغی خود در کشور چین می‌پردازد و به سؤالات بازدیدکنندگان در مورد فعالیت‌های تبلیغی، مسلمانان چین و مسلمانان خارج از ایران پاسخ می‌گوید.

عسکر آقایی، تولیدکننده نخستین کتابخانه دیجیتال شیعه به زبان چینی است که مطالب متنوعی در مورد اسلام، شیعه، قرآن و اهل‌بیت(ع) دارد و فعالیت‌های قابل توجهی در راستای معرفی اسلام و مذهب تشیع در کشور چین انجام داده است.

بخش ره‌یافتگان از جمله بخش‌های پرمخاطب نمایشگاه قرآن است که در دومین سال حضور خود در نمایشگاه بین‌المللی قرآن توانسته مخاطبان زیادی را به سوی خود جذب کند.

در این بخش داستان‌های جذاب زندگی تازه‌مسلمانان از ادواردو آنیلی گرفته تا کشیشی که آیت‌الله شد، در قالب تابلوهای نصب شده در این بخش و ارائه فلش‌کارت‌ها و پوسترهایی در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفته که با استقبال زیاد بازدیدکنندگان مواجه شده است.

همچنین این بخش هر شب میزبان یکی از تازه‌مسلمانان معرفی شده است که به تبیین داستان زندگی خود و دلایل تشرفشان به مذهب تشیع سخن می‌گویند.

عرضه کتاب‌‌های به زبان‌های انگلیسی، آلمانی، اسپانیولی، عربی و فرانسوی مانند «آشنایی با وظایف و حقوق زن»، «جوانان نمونه صدر اسلام»، «نظریه سیاسی اسلام»، «اسلام و انسان معاصر»، «زمینه‌های تفکر سیاسی در قلمرو تشیع و تسنن»، «شیعه و فنون اسلام» از دیگر قسمت‌های غرفه ره‌یافتگان است.

سه مستند آخوند چینی (برگزیده جشنواره عماد)، شیهد تازه مسلمان ادواردو آنیلی و فرقه‌های ضاله وهابیت و بهایت نیز در این بخش به فروش می‌رسند.

بخش‌ ره‌یافتگان در طبقه دوم شبستان مصلای امام خمینی(ره) تا پایان بیست‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم هر شب از ساعت 16 تا 22 میزبان بازدیدکنندگان است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار