در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۰۸۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۳
>> خبر

آیت الله محسن غرویان استاد حوزه و دانشگاه معقتد است که انتقادات از دیدارهای حسن روحانی در نیویورک ناشی از نگاه بسته و محدود برخی از منتقدان است.

آیت الله غرویان در گفتگو با انتخاب بیان داشت: تمام برنامه های آقای رئیس جمهور با مقام معظم رهبری هماهنگ شده و رهبری هم برای موفقیت ایشان قبل از سفر دعا کردند.

وی افزود: امام جمعه تهران نیز از صلابت و اقتدار رئیس جمهور تقدیر کردند. این سخنان نشان دهنده آن است که مذاکرات و دیدارهای آقای روحانی از موضع اقتدار و در چارچوب اهداف دیپلماسی جمهوری اسلامی بوده است.

استاد حوزه و دانشگاه در واکنش به انتقدات نسبت به دیدارهای رئیس جمهور در نیویورک گفت: اینکه می گویند، نشست های دکتر روحانی منفعتی نداشته، صحیح نیست، برعکس این دیدارها بسیار پرسود و پرنفعت بوده است، در واقع معنای مذاکره و شرکت در این مجالس بین المللی همین است، یعنی بنشینیم و با شخصیت های موثر و بانفوذ گفتگو کنیم.

وی اضافه کرد: رویکرد جدید دکتر روحانی در سطح بین الملل، حل مسائل جهان از طریق گفتگو است که این رویکرد سود و منفعت زیادی برای ایران دارد.

آیت الله غرویان خاطرنشان کرد: حضور مقتدرانه ایران و دفاع منطقی از حقوق هسته ای، همه منافعی است که بر این مذاکرات و گفتگوها مترتب می شود.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: در حقیقت شخصیت دکتر روحانی و احترام و تکریمی که سران جهان برای ایشان قائلند و البته ابهت و پرستیژ بین المللی ایشان و تیم شان، باعث شده افراد مانند دیوید کامرون و فرانسوا اولاند به دیدار ایشان بیایند. بنابراین، این مسائل نشان دهنده توجه سران دنیا به نقش موثر جمهوری اسلامی ایران در حل مشکلات بین المللی از جمله مسائل منطقه و مقابله با داعش است.

وی افزود: نگاه برخی از آقایان منتقد، نگاه بسته و محدودی است، ما باید باید نگاهی باز و جهانی داشته باشیم و به روز فکر کنیم و مصالح ملت ایران ار د جهان امروز در نظر بگیرم و خشک و محدود تنگ نظر نباشیم و اگر این نگاهمان این جور باشد این سفر پرسدتاوردی بوده است

آیت الله غرویان گفت: دکتر روحانی از وزانت، متانت و شخصیت محبوبی برخوردارند. از نگاه بنده، سخنرانی ایشان در سازمان ملل بسیار حکیمانه ، عقلانی و انسانی بود.

وی در ادامه در واکنش به بی منفعت خواندن سفر نیویورک و دیدارهای رئیس جمهور بیان داشت: از کوزه همان برون تراود که در اوست، افرادی که چنین قضاوت های منفی دارند دیگاه منفی دارند و به مسائل با دیدی تنگ نظرانه نگاه می کنند.

استاد دانشگاه و حوزه افزود: افرادی که اهل فکر و عقلانیت هستند، ارزیابی شان از سفر دکتر روحانی بسیار مثبت است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار