در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۰۸۲
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۳
>> خبر
آیت الله عیسی قاسم مرجع تقلید شیعیان بحرین شرکت در انتخابات پارلمانی این کشور را تحریم کرد.
به گزارش پایگاه اینترنتی 'العهد'، آیت الله عیسی قاسم در خطبه نماز جمعه مسجد جامع امام صادق (ع) منامه با اعلام این مطلب افزود : هر کس در این انتخابات شرکت کند در کشتار ملت بحرین و از بین بردن انقلاب مردم و خواسته های بر حق آنها سهیم است. انقلابی که با تظاهرات و اعتراضات چهاردهم فوریه 2011 آغاز شد.

وی از تبلیغات انتخاباتی رژیم بحرین و گمراه کردن افکار عمومی توسط سردمداران این کشور و ادعای دروغین آنها مبنی بر مشارکت جریان های سیاسی در انتخاب انتقاد کرد و اظهار داشت : این وعده ها نمی تواند در ملت آگاه بحرین امید کاذب و یا ترس و وحشت ایجاد کند.

مرجع تقلید شیعیان بحرین این انتخابات را مضر توصیف کرد و آزادسازی زندانیان سیاسی از سوی رژیم را یکی از شرایط مردم برای شرکت در این انتخاباب بشمار آورد.

اعتراضات شیعیان بحرین برای حق تعیین سرنوشت از سال 2011 آغاز شد. نیروهای امنیتی بحرین با حمایت سربازان سعودی این اعتراضات را سرکوب کردند، اما تجمعات مردمی همواره در این کشور برگزارمی شود.

اوایل ماه میلادی جاری (اواسط شهریور) نیز 47 کشور عضو شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو با صدور بیانیه ای از وضعیت حقوق بشر در بحرین ابراز نگرانی کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار