در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۰۸۵
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۳
>> خبر
رئیس حراست دانشگاه آزاد:
هیچ کس حق دخالت در امور خصوصی دانشجویان را نداشته و حراست تنها در فضای دانشگاه در چهارچوب قانون می‌تواند اعمال نظر کند.
حرف روز: هومن ستاری طی سخنرانی خود در اردوی تشکل‌های سیاسی دانشجویان دانشگاه آزاد گفت: نهاد‌های امنیتی تنها با حکم قانونی حق احضار دانشجویان را داشته و در غیر این صورت دانشجویان مختارند که در قبال این نهاد‌ها پاسخگو نباشند.

به گزارش سایت «سلام نو»، مدیرکل حراست دانشگاه آزاد در ادامه گفت: هیچ کس حق دخالت در امور خصوصی دانشجویان را نداشته و حراست تنها در فضای دانشگاه در چهارچوب قانون می‌تواند اعمال نظر کند.

وی با نادرست خواندن رصد صفحات شخصی دانشجویان در شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد: در مواردی که بدون حکم قضایی حراست‌ها اقدام به رصد نمودن پیامک دانشجوبان نمایند، خلاف قانون خواهد بود. در صورت رخ دادن چنین مواردی اجازه تنفس نخواهیم داد و با این مدیران برخورد قاطع خواهیم کرد

این مقام مسئول در دانشگاه آزاد، حراست واحد‌ها را فاقد حق تهدید و ارعاب دانست و در پایان از دانشجوبان دعوت کرد که در صورت مشاهده هر یک از موارد تخلف سریعا آنرا به حراست مرکزی گزارش دهند و در صورتی که دانشجوبان نیاز آن را احساس می‌کنند که نیروهای حراست به اموزش بیشتری احتیاج دارند پیشنهادات خود را ارایه دهند.

پیش از سخنرانی ستاری، تعدادی از دانشجویان انتقاداتی را در خصوص نحوه احراز صلاحیت نمایندگان شورای مرکزی تشکل‌ها، دخالت در حریم خصوصی دانشجویان، نوع روابط حراست با نهاد‌های امنیتی بیان کرده بودند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار