در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۱۰۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳
>> خبر

نماینده تهران و نایب رییس مجلس كه از مواضع یكدیگر در مورد اظهارات نخست وزیر انگلستان گله مند بودند دقایقی بعد از یك درگیری لفظی با یكدیگر مصافحه كردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در جلسه علنی امروز صبح مجلس ، حمید رسایی مشغول ارائه یك تذكر طولانی بود كه با قطع میكروفنش از سوی ابوترابی فرد ، شروع به فریاد زدن كرد . بعد از این حركت رسایی‘ ابوترابی كه ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت تاكید كرد كه مجلس جای عربده كشی نیست . این لفظ آنچنان به مذاق رسایی خوش نیامد و قهر او در صحن علنی را در پی داشت.

هرچند كه ابوترابی فرد در اظهاراتی دلجویانه تلاش كرد پس لرزه های این لفظ را از بین ببرد اما حمید رسایی نماینده تهران هم به جایگاه هیات رییسه رفت و با ابوترابی دیده بوسی كرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۲
غیر قابل انتشار: ۰
بلند عربده بکش بگومرگ بر انگلیس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
1
7
اگر میدانید این انگلیسی ها اینقدر حرام لقمه هستند پس چرا بسیاری ازبچه های شمادولتمردان وآقازاده ها در این کشور زندگی میکنند .اصلا بیاید کلا رابطه را با اینها قطع کنید.وچراخیلی از موجهین ما برای درمان و چکاب به این کشور تشریف میبرندوبیمارستان های ایران را قبول ندارندپس بگو مرگ بر انگلیس.
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار