در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۱۱۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳
>> خبر
"گزارش دو روز جلسه مجلسی‌ها با چیت‌چیان"
نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: استیضاح کنندگان وزیر نیرو فردا صبح برای پیگیری مطالبات خود با وزیر نیرو جلسه‌ای را تشکیل خواهند داد و شاید سرنوشت استیضاح در جلسه فردا روشن شود.

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: صبح امروز برخی از نمایندگان استیضاح کننده با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی جلسه ای را با آقای چیت‌چیان داشتند و پاسخ‌های وزیر را در مورد موارد استیضاح شنیدند، اما فضای کلی جلسه به شکلی بود که اکثر نمایندگان از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند.

وی افزود: در جلسه فردا با توجه به اهمیت موضوع حوزه‌های آبریز زاینده رود و مشکلات این شریان حیاتی استان اصفهان مجددا جلسه‌ای با حضور وزیر تشکیل خواهد شد اما من به عنوان یکی از نمایندگان درخواست کننده‌ی استیضاح تصور می‌کنم که این استیضاح در نهایت به هیات رئیسه تقدیم شود، چرا که وزیر تاکنون نتوانسته پاسخ‌های محکم و قانع کننده‌ای درباره‌ی مطالبات نمایندگان ارائه کند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار