در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۱۲۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳
>> خبر
محمد خطیبی
با یک حساب سر انگشتی، اگر تعداد ثبت نام کنندگان راتاکنون، ۱۰ میلیون نفر تخمین بزنیم، مبلغ مورد غفلت!! بالغ بر یکصد میلیارد تومان خواهد شد! البته نقش غفلت دولت و سازمان حج و قوه قضائیه حائز بررسی می‌باشد.
یکی از خوانندگان سلام نو مطلبی را ارسال کرده که در ادامه می‌خوانید:

مدیریت محترم سایت سلام نو، بنده یک روحانی ۶۰ ساله ساکن قم می‌باشم. مایل بودم که جریان یک حیف و میل عظیم ظاهرا قانونی را که بجهت بی‌اطلاعی میلیون‌ها تن از مردم و توسط دو بانک ملی و ملت اتفاق می‌افتد، به شما یادآوری کنم تا شاید با روشنگری و پیگیری شما، جلوی این اجحاف و حیف و میل عظیم گرفته شود. موضوع  این است:
برای ثبت نام حج تمتع و عمره، متقاضی باید حساب بانکی در یکی از دو بانک مذکور افتتاح کند و مبلغ معین شده توسط سازمان حج را در آن واریز نماید. بسته به نوع حج و سال ثبت نام، مبلغ مذکور تعیین می‌شود. مثلا یک میلیون تومان برای حج واجب. ولی نکته اینجاست که بانکهای مذکور متقاضی را مجبور می‌کنند که به بهانه افتتاح حساب، حداقل مبلغ ۱۰ هزار تومان اضافه واریز کنند. در زمان فراخوان متقاضی به سفر، بانکهای مذکور اصل و سود مبلغ یک میلیون تومان را با سازمان حج محاسبه می‌کنند و مبلغ ۱۰ هزارتومان موصوف را به عنوان باز نگهداشته شدن حساب، نزد خود نگه می‌دارند و اکثریت قریب به اتفاق مردم تصور می‌کنند که حساب مذکور بسته شده است و ۱۰ هزارتومان موصوف برگردانده شده است در حالیکه واقعیت برخلاف آنست. نتیجتا میلیون‌ها فقره ۱۰ هزارتومانی در بانک می‌ماند بدون اینکه حتی صاحبان پول از وجود آن خبر داشته باشد!! با یک حساب سر انگشتی، اگر تعداد ثبت نام کنندگان را (مشرف شده یا منتظر) تاکنون، ۱۰ میلیون نفر تخمین بزنیم، مبلغ مورد غفلت!! بالغ بر یکصد میلیارد تومان خواهد شد! البته نقش غفلت دولت و سازمان حج و قوه قضائیه حائز بررسی می‌باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار