در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۱۳۹
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳
>> خبر

محمد حسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس، با اشاره به درخواست برخی از نمایندگان برای ارائه علنی گزارش کمیسیون اقتصادی از وضعیت اقتصادی کشور، وعده داد كه این موضوع در هیئت رئیسه مجلس مورد بررسی قرار بگیرد.

به‌گزارش خبرنگار ایلنا در جلسه غیر علنی امروز  صبح مجلس، گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس درباره وضعیت کشاورزی کشور و عملکرد بانک‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

پس از آنكه جلسه علنی مجلس آغاز شد، غلامرضا مصباحی مقدم خواستار ارائه تذكر بود كه محمد حسن ابوترابی فرد نایب رییس مجلس با عدم قبول این درخواست گفت: نظر کمیسیون اقتصادی مجلس این بود که گزارش سری باشد و رئیس مجلس هم در احترام به نظر کمیسیون اقتصادی پیشنهاد کرد که گزارش در جلسه غیر علنی مطرح شود اما درخواست شما قابل بحث است و ما در هیئت رئیسه آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم. برخی از دوستان از جمله شما و آقای دهقان چنین نظری داشتند که این گزارش به اطلاع همگان و ملت عزیز ایران برسد که ما این پیشنهاد را در هیئت رئیسه بحث می‌کنیم و در همین راستا تصمیم می‌گیریم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار