در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۱۴۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳
>> خبر

سخنگوی هیات منصفه مطبوعات استان تهران از مجرم شناخته شدن روزنامه شرق در جلسه امروز هیات منصفه مطبوعات استان تهران خبر داد.

علی اكبر كسائیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص جلسه امروز هیات منصفه مطبوعات استان تهران گفت: پرونده سه نشریه متن، خورشید و شرق در جلسه امروز هیات منصفه استان تهران مورد بررسی قرار گرفت.

وی درباره اتهامات نشریه متن اظهار داشت: این نشریه بابت اتهام درج نكردن مدیرمسئول در ضمیمه به اتفاق آرا مجرم شناخته شد.
سخنگوی هیات منصفه مطبوعات استان تهران توهین را یكی دیگر از اتهامات نشریه متن دانست و ادامه داد: این نشریه در این اتهام نیز با اكثریت آرا مجرم شناخته شد. همچنین درباره اتهام نشر اكاذیب به قصد اضرار به غیر با اكثریت آرا متهم شناخته شد و هیات منصفه مطبوعات استان تهران نشریه متن با اكثریت آرا مستحق تخفیف ندانست.

كسائیان درباره اتهامات روزنامه خورشید تصریح كرد: این روزنامه به دلیل نشر مذكرات غیرعلنی دادگاه با اكثریت آرا مجرم شناخته نشد.

وی درباره اتهامات روزنامه خورشید نیز بیان كرد: مدیرمسئول روزنامه شرق در خصوص اتهام نشر اكاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی به دلیل شكایت نماینده مدعی‌العموم بابت درج خبر درباره مركز معتادان شفق با اكثریت آرا مجرم شناخته شد.

سخنگوی هیات منصفه مطبوعات استان تهران افزود: روزنامه شرق همچنین بابت نشر اكاذیب به قصد اضرار به غیر بابت شكایت آقای كریمی قدوسی نماینده مجلس شورای اسلامی با اكثریت آرا مجرم شناخته نشد اما در خصوص شكایت دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص نشر اكاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و اضرار به غیر با اكثریت آرا مجرم شناخته شد و ضمنا این روزنامه با اكثریت آرا مستحق تخفیف دانسته نشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار