در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۱۴۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳
>> خبر

یك نماینده مجلس خطاب به رییس جمهور گفت: از شما می‌خواهم پاسخ قاطعانه‌ای به مردک بی ادبی که وزیر امور خارجه انگلیس است بدهید.

به گزارش خبرنگار ایلنا احمد امیرآبادی در نطق میان دستور امروز خود اظهار داشت: انگلستان هنوز در قرن نوزدهم به سر می‌برد، کشوری که عرضه‌ی حفظ منطقه خود را ندارد برای ایران تعیین تکلیف می‌کند، اگر این کشور عرضه دارد شهروندانش را از عملیات تروریستی محافظت کند.افرادی که معتقدند خروج از بن بست اقتصادی درگرو رابطه با غرب است خوب نگاه کنند که دوستان و مستعمرات غرب در منطقه در چه وضعیت امنیتی، سیاسی واقتصادی به سر می برد.

وی افزود: مجلس همه تلاش خود را به کار می‌بندد تا دولت در رفع مشکلات مردم احساس تنهایی نکند.ما معتقدیم به جای تکیه بر غربی‌ها باید از تمام ظرفیت‌ داخلی‌مان استفاده کنیم.

نماینده‌ی قم در انتقاد به عملکرد صدا و سیما از این سازمان خواست تا باب نقادی عملکرد دولت را باز کند.به گفته‌ی وی، یک سال از عمر دولت گذشته است و اکنون وقت ارزیابی عملکرد دولت در جلسات کارشناسی در رسانه‌ی ملی است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار