در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۱۵۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۵
>> خبر
دبیرکل موتلفه:
دبیرکل حزب موتلفه با بیان اینکه خیلی‌ها برای دولتی ماندن اقتصاد مصمم هستند،گفت: تا زمانی که اقتصاد دولتی و نفتی است، اقتصاد مقاومتی درحد شعار باقی می ماند.
مصطفی میرسلیم رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به نقش احزاب در اداره کشور اظهار داشت: چند سال پیش مقام معظم رهبری به اداره کشور و مبانی ان اشاره کردند که آن مبانی ارزش بیشتری رابرای احزاب قائل است. اگر می خواهیم به حق مردمسالاری عمل کنیم و مردم برای اداره کشور بیشتر مشارکت کنند بدون سازماندهی اینکار ممکن نیست البته سازماندهی باید رسمی و پاسخگو باشد .

وی افزود: کار تشکیلاتی منظم که  مسئولیت پذیر باشد بسیار مهم است.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ما در حزب موتلفه اسلامی یک ساختار تشکیلاتی و سازماندهی را ایجاد کردیم که بتوانیم در کشور موثر باشیم لذا نکاتی را باید مطرح کنیم که صرفا در آن حق گرایی وجود داشته باشد.

میر سلیم تاکید کرد: حزب باید وجود موثر داشته باشد و ضرورت دارد برنامه ریزی کنیم.

وی افزود:باید برنامه ریزی گسترده داشت وباید بدانیم در این راه استقامت و صبر کردن لازم است و پای اهداف و اعتقاد خود بایستیم.

محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی نیز در این نشست ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت: مدیران حزب موتلفه اسلامی در سال ۹۴ نشان دادند مرد کارهای سخت در دوره دشواری هستند و از زحمات یکایک مدیران این حزب تشکر می کنم.

حبیبی بیان داشت: کار در موتلفه اسلامی را مقدس می دانم به شرطی که خلوص ها و آرمانهایی که پایه گذاران حزب گذاشتند عمل شود و معتقدم که تا زمانی که برای انقلاب اسلامی خلوص های اول انقلاب وجود دارد انقلاب نیز تداوم خواهد داشت. هر قدمی که برای خدمت به اسلام و کشور بر میداریم اجر اخروی خواهد داشت.

وی افزود: باید ارزیابی دقیقی از  شرایط حزب پس از انتخابات اخیر داشته باشیم و دائما دید نقادانه نسبت به عملکرد حزب را حفظ کنیم.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: در رابطه با اقتصاد مقاومتی در حد بخش نامه و سمینار کارهایی انجام شده اما در عمل باید اقتصاد مقاومتی دیده شود و کار عملی بسیار ضعیف بوده است.

حبیبی اظهار داشت:تا زمانی که اقتصاد دولتی و نفتی است، اقتصاد مقاومتی درحد شعار باقی می ماند. خیلی ها برای دولتی ماندن اقتصاد مصمم هستند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار