در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۱۵۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۵
>> خبر
سید رضا اکرمی:
یک نماینده پشین مجلس شورای اسلامی گفت: مردم باید بدانند اگر می‌خواهند حضورشان در مرحله اول انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نتیجه بدهد، باید در مرحله دوم نیز حضوری فعال و گسترده داشته و افراد موردنظرشان را انتخاب کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید رضا اکرمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به ضرورت حضور پرشور و گسترده مردم در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:‌مردم در مرحله اول انتخابات در امتحان بزرگی شرکت کردند، اما به لحاظ قانونی تعدادی از کاندیداها میزان رای لازم برای ورود به مجلس را کسب نکردند و در حال حاضر آماده برگزاری مرحله دوم انتخابات هستند.

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه بدون برگزاری مرحله دوم انتخابات، فرآیند انتخابات برای مجلس شورای اسلامی تکمیل نخواهد شد، تصریح کرد:‌مردم به لحاظ قانونی و حقوقی وظیفه دارند که در مرحله دوم انتخابات نیز شرکت کرده و به افراد مورد نظر خود رای دهند.

اکرمی در ادامه به ضروریات اخلاقی حضور مردم در مرحله دوم انتخابات اشاره کرد و افزود:‌اگر بخواهیم در انتخابات به مقصود مطلبومان برسیم، باید کار را کامل به اتمام برسانیم؛ چرا که اگر تا وسط کار را انجام دهیم نمی‌توانیم در آینده نسبت به نتیجه به دست آمده متوقع باشیم.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با بیان این که در مرحله دوم انتخابات به دلیل محدود بودن نامزدها انتخابات دشوارتر است اظهار کرد: مردم در مرحله دوم انتخابات از میان افراد محدودی که باقی مانده‌اند باید با دقت نظر بیشتری افراد مورد نظر خود را انتخاب کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار