در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۱۶۸
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۵
>> خبر
 اواسط سال گذشته بود که متولیان سازمان غذا و دارو ضمن آزمایش برخی لواشک‌های عرضه شده در مناطق تفریحی و گردشگری، از سرطان‌زا بودن رنگ‌های مصنوعی مورد استفاده در ترکیب این مواد خبر دادند. این معضل امروز رنگ دیگری به خود گرفته و به یکی از تخلفات آشکار رستوران‌ها تبدیل شده است. 


به گزارش پایگاه خبری سلامانه، مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع سازمان غذا و دارو، استفاده از رنگ به جای زعفران را یکی از تخلفات آشکار شمار زیادی از رستوران‌ها عنوان کرد و گفت: «ازجمله تخلفات مهم دیگر رستوران‌ها آلودگی میکروبی برخی مواد غذایی است که به دلیل استفاده از مواد غذایی ارزان قیمت و بی‌کیفیت و رعایت نکردن اصول بهداشتی رخ می‌دهد.»


دکتر حسین رستگار ضمن اظهار تاسف از اینکه این نوع آلودگی‌ها در تمام طول سال در برخی رستوران‌ها وجود دارد، تصریح کرد: «مسئولان نظارت‌بر غذا و دارو در تمام ایام نوروز به حالت آماده‌باش هستند و علاوه‌بر رسیدگی به شکایات مردمی، به کار رستوران‌ها، اغذیه فروشی‌ها و فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی نظارت می‌کنند.»

وی با تاکیدبر اینکه مردم می‌توانند با شماره تلفن 1490 هرگونه تخلفات بهداشتی را گزارش دهند، خاطرنشان کرد: «هرگونه تخلفی که گزارش شود با حضور ماموران وزارت بهداشت پیگیری می‌شود و گزارش آمار تخلفات و موارد رسیدگی شده نیز بعد از عید اعلام می‌شود.»

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار