در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۲۱۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷
>> خبر

این روزها موی بلوند در میان خانم ها و برخی از دختران جوان بسیار پرطرفدار شده است به این خاطر که برخی درصدد هستند سبک آرایش و رنگ موی خود را تغییر داده و تجربه ی موهایی لایت را داشته باشند.

رنگ موهای بلوند برخی از سلبریتی های ایرانی و خارجی در انتخاب این رنگ از سوی خانم ها بی تاثیر نیست و باعث می شود که آنها بیشتر علاقه مند به موهای بلوند شوند.

این روزها برخی از پسران و مردان جوان نیز هستند که از هایلایت های بلوند برای موهای خود استفاده می کنند.

بلوند کردن موها نیازمند دکلره کردن آنهاست.بدین صورت که اگر فرد قصد دارد موهای بلندی داشته باشد باید ابتدا موهای خود را دکلره کند که دکلره یا بلیچینگ موها اگر به صورت مداوم انجام شود بسیار خطرناک می باشد.

مضرات بلیچینگ یا دکلره کردن موها

بسیار مشاهده شده که میکاپ آرتیست ها به مراجعه کنندگان خود که به طور فراوان موهای خود را دکلره می کنند هشدار داده که این کار آسیب جدی به موهای آنها می زند و برخی این مطلب را پذیرفته و از تکرار دکلره کردن پرهیز می کنند و برخی دیگر بنا به علاقه ی شخصی به این رنگ،ترجیح می دهند که همچنان به دکلره یا بلیچینگ کردن موهای خود ادامه داده و ریسک رنگ موی دیگری را نکنند.

دکلره کردن مو باعث التهاب پوست سر و حتی سوخته شدن آن می شود.

دکلره کردن مو باعث ایجاد جوش هایی روی پوست سر شده که دست زدن و یا کندن این جوش ها بسیار خطرناک می باشد.

قرمزی پوست سر از دیگر مضرات دکلره کردن موها می باشد که آلوئه ورا تا حد زیادی می تواند این مشکل را برطرف نماید.

خشک شدن موها و کف سر از دیگر مضرات دکلره کردن موها می باشند که خود نیز می توانند مشکلات دیگری را به دنبال داشته باشند.

دکلره یا بلیچینگ کردن موها باعث شکنندگی و خشکی ساقه های مو نیز می شود که اگر موها بلند باشد آسیب های جدی تری را به همراه خواهد داشت.

شاید برای برخی از دکلره دوستان این سوال مطرح شود که نرم کننده ها تا حد بسیاری مشکل خشکی موها را برطرف می کنند که در پاسخ باید گفت که این نرم کننده ها صرفا ظاهر موها را تغییر داده و در طولانی مدت تاثیر خوبی نخواهند داشت.

دوشاخگی موها نیز بدلیل دکلره یا بلیچینگ کردن موها خواهد بود که در این صورت میکاپ آرتیست ها پیشنهاد می کنند قسمت دکلره شده ای که آسیب دیده را باید کوتاه کرد.

هنگامی که تمامی موها دکلره می شود باید ریشه ی موها نیز رنگ شود زیرا پس از گذشت چندهفته ریشه ی موها به حالت اولیه بازمی گردند و برای جلوگیری از دو رنگ شدن موها باید ریشه ی آن حتما رنگ شود.

در دکلره کردن موها باید از میکاپ آرتیست های حرفه ای استفاده کرد زیرا این کار به افراد متخصص نیاز دارد.

برای رنگ هایی همچون بلوند پلاتینیوم و بلوند یخی باید بسیار دقت کرد زیرا اگرچه رنگ های جذاب و زیبایی هستند اما با دکلره کردن موها،آسیب های جدی به موها وارد خواهد شد که باید مراجعه به میکاپ آرتیست های حرفه ای را در اولویت قرار داد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار