در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷
>> خبر

برخی از کاربران هستند که تمایل دارند سیستم عامل کامپیوتر خود را ارتقا دهند و تجربه ی ویندوز ۱۰بر روی کامپیوتر خود را داشته باشند و با نصب این ویندوز نیز آشنا نیستند.در این مطلب آموزش نصب ویندوز ۱۰را آموزش داده ایم.

مرحله اول

در ابتدا باید فایل نصبی این ویندوز را از مایکروسافت دانلود کنید.وقتی این فایل اجرا شد،دو روش نصب توسط فایل ISOو یا استفاده از فلش دیسک در اختیار کاربر قرار می گیرد که او می تواند یکی از این دو را انتخاب کرده و پس از اینکه دانلود به اتمام رسید دستگاه را با توجه به شیوه ی دانلود خود بوت کرده تا به صفحه نصب دست یابد.

مرحله دوم

پس از اینکه دستگاه بوت شد باتوجه به به شیوه ی قرارگیری فایل نصبی،در صفحه ای با عنوان Windows Setupوارد می شود که سپس بر روی گزینه Nextکلیک کرده تا گزینه Installنمایش داده شود.کاربر در مرحله ی بعدی باید برروی Install Now کلیک نماید.

در این قسمت،نتی تحت عنوان اینکه آیا قصد ارتقای ویندوز خود را دارد یا می خواهد ویندوزی جدا با تغییراتی جدید نصب کند به نمایش در می آید.

بدلیل اینکه کاربر قصد دارد ویندوز سیستمش به صورت جداگانه نصب شود باید گزینه ی Customرا انتخاب نماید.

این نکته حائز اهمیت است که بهتر است کاربر یک ویندوز جدید را نصب نماید و نسخه قبلی را حذف کند.

در این بخش،باید محلی که قصد دارد به عنوان محل نصب ویندوز باشد را انتخاب کند و کاربر می تواند دیسک خود را نیز پارتیشن بندی نماید.

کاربر در این قسمت باید منتظر به اتمام رسیدن نصب باشد.

سپس کامپیوتر را دوباره روشن نماید که در این قسمت با تنظیمات و سوالاتی روبرو می شود که از آن جمله می توان به چگونگی آپدیت خودکار ویندوز سیستم اشاره کرد که در این قسمت گزینه Use express settingsتنظیمات پیشنهادی را برای کاربر فعال می کند.

کاربر باید وارد حساب کاربری مایکروسافت خود شده و در صورت نداشتن این حساب کاربری بر روی گزینه ای تحت عنوان Create a new accountکلیک نماید تا پروسه ی ساخت حساب کاربری برای او اجرا شود.

با این کار این امکان برای کاربر بوجود می آید که در صورت نیاز،اطلاعات موجود در حساب شخصی خود مانند اپ های نصب شده و آیتم های دیگر را بازگردانی نماید.در صورتی که کاربر قصد ندارد این اتفاق بوجود آید باید گزینه Set As New PCرا انتخاب نماید.

پس از این کار وارد مرحله ای می شود که می تواند به صفحه دسکتاپ وارد شود و نصب ویندوز با موفقیت انجام شده است.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار