در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۲۳۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷
>> خبر

شرکت کوکاکولا یکی از شرکت های صنایع غذایی آمریکایی ست که محوریت اصلی کار آن تولید و توزیع نوشیدنی های گازدار غیرالکلی می باشد.

نوشابه کوکاکولا مشهورترین محصول این شرکت می باشدکه برای اولین بار توسط یک داروساز آمریکایی به نام جان پمبرتون در کولومبوس، جورجیا تولید شد و سپس در سال ۱۸۸۹فردی به نام آسا گریگس کندلر فرمول تجاری این برند معتبر را خریداری کرد و سپس با ایجاد شبکه توزیع محصولات کوکاکولا به طور رسمی شرکت معتبر کوکاکولا را ایجاد کرد.

کوکاکولا؛صدرنشین تولیدکنندگان نوشیدنی و مواد غذایی در سال ۲۰۱۳

در سال ۲۰۱۳برند معتبر و جهانی کوکاکولا توانست در صدر فهرست بزرگترین تولیدکنندگان نوشیدنی و مواد غذایی در سراسر جهان قرار گیرد.

برندهایی همچون مینوت مید،فانتا،دسانی،کوکاکولا،اسپرایت و کوکاکولا زیرو تحت مالکیت شرکت معتبر کوکاکولا قرار دارند.

در روزهای اخیر شرکت معتبر کوکاکولا اعلام کرد که قصد خرید شرکت زنجیره ای قهوه کوستا را دارد.

شرکت کوکاکولا با این کار قصد دارد محصولات خود را متنوع تر کند و گروه آتلانتا نیز در تلاش است تا با مسئله کاهش مصرف نوشابه های گازدار در جهان مبارزه کند.

در صورتی که شرکت کوکاکولا با شرکت زنجیره ای قهوه کوستا به توافق رسد در کنار برندهای معتبری همچون استارباکس و نستله که در عرصه تولید و فروش قهوه فعالیت می کنند،جای می گیرد.

شرکت جهانی کوکاکولا قبل از این هم در حوزه تولید و فروش نوشیدنی های سرد همچون آب،چای سرد(آیس تی)و آبمیوه نیز فعالیت کرده است که در حال حاضر قصد ورود در عرصه نوشیدنی گرم همچون قهوه کوستا را دارد.

کنترل شرکت زنجیره ای قهوه کوستا در سال ۱۹۷۱ در لندن صورت گرفت و اگر این دو شرکت معتبر به توافق برسند کوکاکولا علاوه بر محصولات پیشین خود به ارائه قهوه که دارای برندی جهانی ست خواهد پرداخت.

شرکت معتبر کوکاکولا همچنین به خرید شرکتی تحت عنوان موکسی Moxieاقدام کرد.شرکت موکسی نوعی سودا را تولید و عرضه می کند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار