در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۲۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷
>> خبر
در این مطلب به برخی از روش های طبیعی برجسته کردن گونه ها پرداخته ایم و در مطالب بعدی بیشتر در این خصوص خواهیم نوشت.

گونه یکی از قسمت های صورت می باشد که در زیبایی زنان و دختران جوان نقش حائز اهمیتی دارد به گونه ای که بسیاری از آن ها هرساله هزینه های بسیاری برای تزریق و روش های برجسته کردن آن صرف می کنند.

بسیاری از متخصصان معتقدند که برخی از روش های برجسته کردن گونه بسیار خطرناک می باشند به گونه ای که ممکن است گونه ها فرم طبیعی خود را ازدست داده و یا فرد با افتادگی پوست و خطرات دیگری مواجه شود.

در این مطلب به برخی از روش های طبیعی برجسته کردن گونه ها پرداخته ایم و در مطالب بعدی بیشتر در این خصوص خواهیم نوشت.

ارتباط تغذیه و گونه های زیبا

تغذیه نه تنها در فرم گونه ها بلکه در سلامت و زیبایی افراد نقش حائز اهمیتی دارد.به گونه ای که افراد با داشتن سبک غذایی سالم می توانند سلامتی و زیبایی خود را تضمین نمایند.مصرف میوه ها،سبزیجات و...در داشتن گونه هایی زیبا بسیار موثر می باشند.پس برای استفاده از روش های طبیعی بهتر است از تغذیه شروع کرد.

برخی از روش های طبیعی برای برجسته کردن گونه ها

مصرف آلوئه ورا

آلوئه ورا دارای آنتی اکسیدان ها و ویتامین هایی چون Cو E می باشد.بسیاری از محققان در تحقیقات به این نتیجه رسیده اند که آلوئه ورا خاصیت کشسانی پوست را افزایش می دهد که این باعث برجستگی گونه ها می شود.

می توان آلوئه ورا را به پوست مالید و از این طریق گونه ها را برجسته نمود.برای این کار باید گیاه آلوئه ورا را نصف کرد و ژل موجود در آن را بر روی گونه گذاشت و سپس بسیار آرام و به حالت دورانی مالش داد.بهتر است که این کار را حدود نیم تا یک ساعت قبل از اینکه حمام کنید انجام دهید و این عمل را به طور مداوم انجام دهید.

استفاده از سیب بر روی پوست

سیب به دلیل اینکه حاوی کلاژن،الاستین و آنتی اکسیدان ها می باشد جزء مفیدترین موادها برای جوان سازی پوست می باشد.از اینرو این میوه پر خاصیت می تواند نقش به سزایی برای افرادی که به داشتن گونه علاقه مند هستند،داشته باشد.

به همین منظور باید به طور مداوم سیب مصرف کرد تا از آسیب های احتمالی بافت ها جلوگیری شود. همچنین سیب به پوست خاصیت نرم کنندگی و پرشدن نیز می دهد.

استفاده از عسل بر روی پوست

عسل خاصیت مرطوب کنندگی و ضد باکتریایی دارد به همین خاطر استفاده از این پرخاصیت می تواند باعث جوان تر شدن گونه ها شود.برای این کار باید ماسک عسل تهیه کرد و ترکیب آن را بر روی پوست مالید و پس از حدود ده دقیقه پوست را با آب گرم شست.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار