در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۲۹۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷
>> خبر
وقتی سخن از هتل های ستاره دار است طبیعی ست که این نوع هتل ها با سوییت و هتل آپارتمان ها و...متفاوت می باشند از اینرو با اضافه شدن هر ستاره به هتل،به دلیل امکانات بیشتر برای مسافران هزینه ی اقامت در آنجا نیز بیشتر خواهد شد.

هتل مکانی ست که مسافران برای کوتاه مدت در آنجا اقامت کرده و از امکانات آن استفاده می کنند.شاید برای بسیاری از افراد این سوال مطرح شود که ستاره های هتل به هنگام رزرو کردن آن به چه معناست؟

آیا ستاره ها در امکانات و رفاه حال مسافران برای اقامت در هتل تاثیری دارند؟زیرا هنگام رزرو کردن هتل تعداد ستاره ها در قیمت آن تاثیر بسزایی دارند.

پیش از اینکه مسافر قصد سفر به شهر یا کشوری دیگر را داشته باشد به موضوع اقامت و اسکان اهمیت بسیاری می دهد به طوری که شاید یکی از دغدغه های او محسوب می شود و تلاش می کند که در مرحله ی اول اسکان خود را قطعی نماید.هتل همیشه یکی از گزینه های اغلب مسافران می باشد و در نخستین مرحله، آن ها با ستاره های هتل ها روبرو می شوند.این ستاره ها حاکی از موجودیت داخل هتل می باشند.

معنای ستاره ی هتل ها

هتل های دوستاره

هتل های دو ستاره،هتل های تمیز و مرتبی می باشند که دارای امکاناتی چون مبلمان،تخت های استاندارد،تلویزیون رنگی،سرویس بهداشتی،قفسه و...می باشند.ورودی این هتل ها مناسب است و رستوران های آن ها سرویس دهی خوبی به مسافران می دهند.

هتل های سه ستاره

هتل های سه ستاره،هتل هایی هستند که از امکانات نسبتا بهتری در مقایسه با هتل های دوستاره برخوردارند.اتاق های این هتل هافرش شده و مبلمان مناسب و راحت تری دارند.اتاق های هتل های سه ستاره تنوع بیشتری دارند و دمای اتاق ها به صورت کنترل شده است.در این نوع هتل ها برای هر تخت یک دستگاه تلفن وجود دارد و سرویس دهی بیشتری در هتل های سه ستاره نسبت به هتل های دوستاره صورت می گیرد.در این نوع هتل ها پذیرش به صورت بیست و چهارساعته می باشد.اتاق ملاقات،دکوراسیون جذاب تر،استخر و...از دیگر امکانات این هتل ها می باشند.

هتل های چهارستاره

هتل های چهارستاره کارکنان متخصص تری دارند و امکانات متنوع تری در این نوع هتل ها وجود دارد.این هتل ها چشم انداز و مناظر طبیعی و زیباتری داشته و ممکن است حتی در آن ها از وسایل فاخر هنری و لوکس تر استفاده شده باشد.

ورودی این هتل ها مدرن تر می باشند و اتاق های متنوع و استانداردتری دارند به گونه ای که در اتاق های آن ها از جعبه های کمک های اولیه نیز استفاده شده است.لباس راحتی برای مسافران وجود دارد و سیستم های خشک کن در سرویس های بهداشتی،روزنامه ی رایگان،خودروی رایگان مخصوص هتل و...از دیگر امکانات منحصر به فرد هتل های چهارستاره می باشد که تمامی این ها نشان دهنده ی وجه تمایز این نوع هتل ها با دو نوع قبلی ست.

هتل پنج ستاره

در هتل پنج ستاره باتوجه به تعداد بیشتر ستاره ها طبیعی ست که امکانات بیشتر و بهتری در دسترس مسافران قرار گیرد.تمامی امکانات به صورت درجه یک می باشد.هتل های پنج ستاره دارای بیش از ۱۰۰اتاق می باشند و مسافران هنگام برخورد با کارکنان این نوع هتل ها شاهد احترام بسیاری خواهند بود.سرویس های حمل و نقل رایگان،یخچال هایی سرشار از خوراکی و سرویس های بهداشتی و اتاق هایی تمیز با امکانات بیشتر برخی از ویژگی های این هتل های پنج ستاره می باشند.

نکاتی در خصوص هتل های ستاره دار

وقتی سخن از هتل های ستاره دار است طبیعی ست که این نوع هتل ها با سوییت و هتل آپارتمان ها و...متفاوت می باشند از اینرو با اضافه شدن هر ستاره به هتل،به دلیل امکانات بیشتر برای مسافران هزینه ی اقامت در آنجا نیز بیشتر خواهد شد.

ستاره های هتل ها با هتل آپارتمان ها متفاوت می باشند.بدین معنی که یک هتل پنج ستاره با یک هتل سه ستاره برابر است و امکانات رفاهی مطلوبی به مسافر ارائه می کنند.

امکانات هتل ها با یکدیگر متفاوت می باشد به طوریکه ممکن است یک هتل برای متفاوت بودن خود امکانات منحصربفردتری را نیز ارائه نماید.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار