در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۳۰۴
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۷
>> خبر
در این مطلب قصد داریم به دو راز مهمی که در موفقیت افراد تاثیرگذار نقش مهمی داشته اند،اشاره کنیم.

در این مطلب قصد داریم به دو راز مهمی که در موفقیت افراد تاثیرگذار نقش مهمی داشته اند،اشاره کنیم.

صادق هستند

شاید برخی براین تصور باشند که صداقت چگونه می تواند به عنوان یکی از رازهای مهم در موفقیت افراد تاثیرگذار نقش داشته باشد اما این حقیقتی ست که صداقت بسیار تاثیرگذار است.هنگامی که فرد باید خود را به خوبی نشان دهد و عملکرد خوبی داشته باشد و پیروزی خود را تضمین نماید عامل صداقت،خود را به خوبی نشان می دهد و به یک جنس نایاب تبدیل می شود.

در نتایج تحقیقاتی که یکی از کتاب ها آن را نوشته،بیان شده است که در گزارشات مالی سالیانه، شرکت‌هایی که شکست خودشان را نشأت گرفته از عوامل درونی و قابل کنترل در خود شرکت می‌دانستند در سال بعدی با رشد سهام بسیار بهتری نسبت به شرکت‌هایی که شکست خودشان را تحت تأثیر عوامل بیرونی و غیر قابل کنترل می‌دانستند، مواجه شدند.

این موضوع بدین معنی ست که اگر درقبال اشتباهاتی که مرتکب می شویم مسئولیت پذیر باشیم و به آن ها اعتراف نماییم علاوه بر موفق بودن در روابط انسانی در مسائل مالی نیز بسیار موفق خواهیم بود.

شرکت سی ای بی تحقیق دیگری انجام داد که در آن مشخص شد شرکت هایی که دارای ارتباط باز می باشند و از کارمندان خود می خواهند که نقدهای صادقانه داشته باشند و به راحتی بازخوردها را بیان کنند بازده کل حقوق سهامداران آن ها ۲۷۰درصد بیش از شرکت های دیگر است.

بنیس می گوید که رهبران هیچ‌گاه به خودشان دروغ نمی‌گویند مخصوصا درباره خودشان!

شکرگزار هستند

اگر در زندگی قدردان و شکرگزار نباشیم نمی توانیم جوانب مثبت زندگی را ببینیم زیرا دراین صورت نگرش منفی ای خواهیم یافت.شکرگزاری ما باعث می شود که انگیزه ی بسیاری در جهت رسیدن به اهداف مثبت و خوب خود داشته باشیم و برای آن ها تلاش نماییم.

درحقیقت شکرگزاری وابسته به شرایط نیست و حسی ست که خودمان آن را پرورش می دهیم.باید به دنبال دلایلی برای شکرگزاری بود و آن ها را به زبان ساده بیان کرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار