در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۳۱۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷
>> خبر
برخی از افراد فکر می کنند در هنگام سفر باید هتل های چندین ستاره رزرو کنند تا خواب راحتی داشته باشند.در این مطلب به چند نکته در خصوص خواب راحت در هتل اشاره می کنیم.

خواب یکی از ضرورت های زندگی هر فردی ست.برخی از افراد اگر مکان خوابشان تغییر کند به نوعی خواب زده شده و این معضل باعث می شود که آنها یا سفر نکنند و یا کمتر تجربه سفر داشته باشند.

برخی از افراد فکر می کنند در هنگام سفر باید هتل های چندین ستاره رزرو کنند تا خواب راحتی داشته باشند.در این مطلب به چند نکته در خصوص خواب راحت در هتل اشاره می کنیم.

بالش ها

تخت خواب های هتل ها غالبا بالش های زیادی دارند اما این نکته را درنظر بگیرید که بودن آن ها همیشه بد نیست و اغلب می توانند مفید باشند.مثلا شما تصور کنید فردی هنگام خواب دچار قطع تنفس می شود.در این لحظه بهتر است که چندین بالش را برداشته و زیر سر خود قرار دهد.این کار باعث می شود که سرشان بالاتر نگه داشته شده و راه تنفسی آن ها باز شود.

رژیم غذایی

رژیم غذایی در سفر بسیار مهم است زیرا برخی با رعایت نکردن این موضوع تجربه ی بدی از سفر خود خواهند داشت.مثلا برخی از افراد برای اینکه بیدار بمانند کافئین زیادی مصرف می کنند که این حجم از مصرف برای بیداری و هشیار ماندن ضرورتی ندارد و باعث می شود ساعات خواب آن ها نامنظم شود.به همین منظور اگر قصد مصرف نوشیدنی های کافئین دار مثل قهوه را دارید بهتر است علاوه بر مصرف کم آن،از ساعت ۲بعداز ظهر به بعد از خوردن آن اجتناب کنید.

غذاهای چرب یکی دیگر از مواردی ست که مسافران باید رعایت کنند زیرا این مسئله در سفر بسیار مهم است و باعث می شود آن ها خواب راحتی در هتل نداشته باشند.

پاپ کرن بو داده

اگر بدن شما در سفر نیاز دارد که چاشت قبل از خواب داشته باشد پاپ کرن بو داده می تواند گزینه ی خوبی باشد.به همین منظور بهتر است سه فنجان پاپ کرن بوداده که معادل با ۱۹گرم کربوهیدرات می باشد را مصرف کنید زیرا این میزان کربو هیدرات به بدنتان می رساند و این کار باعث می شود خواب خوبی هم در هتل داشته باشید.


برچسب ها: هتل ، خواب بهتر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار