در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۳۵۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷
>> خبر
افرادی که عنصر وجودی شان فلز است،سرسختانه روی موضوعات تمرکز می کنند،معمولا آدم هایی که در ارتباط با آن ها قرار دارند،هیچ اطمینانی نسبت به جایگاهی که در زندگی این فرد دارند،نمی توانند داشته باشند،آن ها کمی عجیب و غریب هستند و البته از روزهای زندگی شان کمتر لذت می برند.

گاهی می توان از روی چهره افراد به شخصیت شان پی برد که این شناخت گاهی ازطریق عنصرهای متفاوت و موجود در جهان انجام می شود.

فیلسوف های چینی می گویند ۵عنصر در جهان می توانند زندگی افراد را تحت تاثیر قرار بدهند؛چوب،آتش،زمین،فلز و...برخی از پژوهشگران امروزی نیز این موضوع را تایید می کنند.

"سیمون برون"یکی از متخصصان انگلیسی ست که کتابی دراین خصوص نوشته و توضیح می دهد که چگونه هرکدام از شما می توانید شاخص ترین عنصر را در چهره دیگران شناسایی کنید و به شخصیت شان پی ببرید به شرطی که بتوانید از روی چهره شان متوجه شوید که آن ها چوبی،آبی،آتشین،زمینی و یا فلزی هستند.

چهره های چوبی

این افراد معمولا ضربتی و بدون فکر عمل می کنند،بلندپروازند.آدم هایی که عنصر وجودی شان چوب است،کاری که به دست می گیرند،زود از آن خسته می شوند.جاه طلبی آن ها در عین بی سوادی است گاهی بی رحم جلوه می کنند و جز به منافع خودشان به چیزی فکر نمی کنند.

افراد چوبی از وارد شدن به قلمروهای ناشناخته ابایی ندارند،اما زمانی که به آن وارد می شوند،ترس آن ها را دربر می گیرد.برای رسیدن به هدف شان هر کاری می کنند.

در مواجهه با افراد باسواد کم می آورند،پس مجبور هستند افرادی همچون خودشان را دور خود جمع کنند.

چهره های آبی

این افراد انعطاف پذیر هستند،خوب می توانند خودشان را با شرایط وفق بدهند آن ها به ظاهر اهمیت زیادی می دهند،معمولا لبخند بر لب دارند و حل کردن مشکلات اطرافیان،یکی از لذت بخش ترین کارها برای این افراد است،به همین خاطر محبوب هستند و غرور ندارند گرچه شناختن آن ها کمی سخت است زیرا نفوذ به آنان سخت است.

کمی مرموز هستند و افکار شیطانی ندارند اما اگر پا روی دم شان بگذارید به خاطر اعتباری که دارند،خیلی کارها را می توانند به راحتی انجام دهند،این افراد آن چه در ذهن شان می گذرد را راحت با دیگران درمیان نمی گذارند.گاهی اوقات به آدم های حساس تبدیل می شوند،البته سعی می کنند آزردگی ها و زخم های وجودی شان را در مقابل دیگران آشکار نکنند.

چهره های فلزی

افرادی کاملا خویشتن دار هستند،ترجیح می دهند گاهی از دیگران کناره گیری کنند.

افرادی که عنصر وجودی شان فلز است،سرسختانه روی موضوعات تمرکز می کنند،معمولا آدم هایی که در ارتباط با آن ها قرار دارند،هیچ اطمینانی نسبت به جایگاهی که در زندگی این فرد دارند،نمی توانند داشته باشند،آن ها کمی عجیب و غریب هستند و البته از روزهای زندگی شان کمتر لذت می برند.

چهره های زمینی

این افراد معمولا مرد عمل هستند و رویایی فکر نمی کنند،کمی خجالتی هستند،کمی طول می کشد تا با شما اخت شوند و سفره دل شان را باز کنند.اما این افراد اگر همسرتان شوند تا ابد وفادار می مانند.

اگر به فردی که چنین چهره ای دارد،ضربه بزنید،این ضربه به عمق قلبش وارد می شود و مدت ها طول می کشد تا شما را ببخشد.اگرچه افرادی منطقی و باهوش هستند،عجولانه تصمیم نمی گیرند،در کنار این افراد با خیال راحت می توانید زندگی کنید و مسئولیت تصمیم های بزرگ را به آن ها بسپارید.

چهره های آتشین

این افراد،عاشق این هستند که توجه دیگران را به خودشان جلب کنند،آن ها بیشتر به دنبال مشاغل سرگرم کننده و هنری می روند و به عاقبت کارهای شان کمتر توجه می کنند و تنها در فکر لذت بردن از لحظه هستند.

آن ها عاشق موضوعات اندوهناک هستند و حتی اگر مشکلی در زندگی شان نباشد،گاهی برای خلق یک اتفاق پیشقدم می شوند.هر لحظه ممکن است آدم های خیلی خونگرمی باشند اما معمولا انسان های تنهایی هستند و مقداری عجیب و غریب می باشند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار