در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۵۶
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۲
داریوش قنبری:
نماینده اصلاح‌طلب مجلس هشتم در مورد احتمال حضور سید محمد خاتمی در مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید گفت: تصمیم این کار با آقایان خاتمی و روحانی است اما بر اساس آنچه شنیده‌ایم رئیس جمهور اصلاحات در لیست مدعوین مراسم تحلیف حضور دارند.
 نماینده سابق مجلس گفت: حضور افراد خارجی در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور از اختیارات آقای روحانی است و وی تشخیص می‌دهد چه کسی را دعوت کند و چه کسی را دعوت نکند و قطعا ایشان نیز مصالح کشور را در این زمینه رعایت می‌کنند.

داریوش قنبری نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تاکید بر فراجناحی بودن دولت حسن روحانی گفت: همانطور که رئیس جمهور منتخب اعلام کرده است، افراد معتدل در دو جناح مطرح سیاسی در دولت وی حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: مطمئنا افراطیون جایی در دولت تدبیر و امید نخواهند داشت و روحانی سعی خواهد کرد دولت خود را از عقلای جامعه تشکیل دهد که عملکرد آنان در دولت‌های گذشته مثبت و مورد دفاع باشد.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس هشتم با انتقاد از ادبیات تندروها به ویژه روزنامه کیهان در قبال دولت روحانی تصریح کرد: این آقایان در زمانی که روحانی در انتخابات پیروز شد، دستپاچه شدند و رفتاری دو گانه را از خود بروز دادند.

قنبری افزود: آنها می‌خواستند پیروزی روحانی را به نام خود مصادره کنند اما رفتار منطقی رئیس جمهور منتخب باعث برملا شدن این طرح آنان شد و پس از آن حملات به حسن روحانی به مدیریت کیهان آغاز شد.

این استاد علوم سیاسی با بیان اینکه وزن این جریان در انتخابات ریاست جمهوری مشخص شد گفت: این آقایان چه کاره هستند که برای روحانی تعیین تکلیف می‌کنند؟ کیهان و دوستانش بهتر است به بررسی دلایل شکست تلخ‌شان در انتخابات از جریان اعتدال بپردازند و اینقدر مواضع خود را تکرار نکنند.

وی ادامه داد: کشور درگیر مشکلات شدید اقتصادی است و حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم خود را نباید سرگرم پاسخ گویی به این سخنان کند و تمام وقت خود را برای رفع مشکلات ایجاد شده در این هشت سال بگذارد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ، مجلس جای بحث، تبادل نظر و حل مشکلات کشور است به انتقاد از سخنان روح الله حسینیان پرداخت و گفت: مجلس جای گوجه پرتاب کردن نیست. بیان این ادبیات آن هم از یک نماینده با کسوت روحانی جای تعجب دارد.

قنبری تصریح کرد: استفاده از این ادبیات در شان مجلس جمهوری اسلامی نیست و حضور افراد خارجی در مراسم تحلیف رئیس جمهور از اختیارات آقای روحانی است و وی تشخیص می‌دهد چه کسی را دعوت کند و چه کسی را دعوت نکند و قطعا ایشان نیز مصالح کشور را در این زمینه رعایت می‌کنند.

نماینده اصلاح‌طلب مجلس هشتم در مورد احتمال حضور سید محمد خاتمی در مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید گفت: تصمیم این کار با آقایان خاتمی و روحانی است اما بر اساس آنچه شنیده‌ایم رئیس جمهور اصلاحات در لیست مدعوین مراسم تحلیف حضور دارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار