در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۵۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۲
دادستان كل كشور در پاسخ به اظهارات رحيمي گفت: به هيچ وجه اين گفته ها را تائيد نمي كنم. اگر مطالب درست باشد باعث تاسف و تاثر است كه مسئول عالي كشور بر اثر عدم اطلاع و يا اطلاعات ناقص و بدون سوال از مسئولان ذيربط مطالب خلافي را بر زبان جاري كند.
سخنگوي قوه قضائيه در پاسخ به اظهارات اخير معاون اول رئيس جمهور مبني بر بازداشت بدون دليل و حكم يكي از سرمايه گذاران در كردستان گفت: براي شما متاسفم كه بدون سوال اين اظهارات را مطرح كرديد.

غلامحسين محسني اژه اي در مورد اظهارات محمدرضا رحيمي معاون اول رئيس جمهور كه در رسانه ها منتشر شده است پاسخ داد.

معاون اول رئيس جمهور در مراسم افتتاح مركز جراحي قلب شهيد بروجردي گفته بود: بازداشت مديرعامل شركت "خ - ز" به نوعي صحيح نبوده و وي قرباني اختلاف دو دستگاه شده و وي را زنداني كردند. در حالي كه اين فرد نخبه بوده است و جرم او تنها اين بوده است كه در كردستان سرمايه گذاري كرده است. اگر فرد متخلف است بايد دستگاه قضايي برخورد كند نه از سوي دستگاهي ديگر بازداشت شود. در ضمن در بازجويي كه به او گفته اند بگو با رحيمي چه ارتباطي داري؟ من اعلام مي كنم كه در طول زندگي ام با اين فرد يك بار هم ملاقات نداشته ام. از مردم و مسئولان استان هم مي خواهم در اين مورد اعتراض كنند و زمينه هاي آزادي فرد را فراهم كنند و تاكيد مي كنم اين فرد به علت اختلاف دو دستگاه قرباني شده و بدون دخالت قاضي بازداشت شده است!

دادستان كل كشور در پاسخ به اظهارات رحيمي گفت: به هيچ وجه اين گفته ها را تائيد نمي كنم. مطالب برخي رسانه ها از قول آقاي رحيمي مطرح شده را نمي دانم. و نمي دانم كه اين صحبتها كامل منتشر شده يا خير و اگر كم و زيادي از نقل قول ايشان صورت گرفته بايد تكذيب شود يا اصلاح كنند.

محسني اژه اي اظهار داشت: اگر مطالب درست باشد باعث تاسف و تاثر است كه مسئول عالي كشور بر اثر عدم اطلاع و يا اطلاعات ناقص و بدون سوال از مسئولان ذيربط مطالب خلافي را بر زبان جاري كند.

وي افزود: رحیمي با بيان مطالب خلاف واقع از مردم و مسئولان استان خواستند اعتراض كنند در حالي كه فرد مورد نظر آقاي رحيمي توسط دادسراي تهران تحت تعقيب قرار گرفته و با حكم بازداشت شده است و اتهاماتي دارد.

دادستان كل كشور گفت: يكي از اتهامات اين فرد اخلال در امر ارزي و پولي كشور است كه بايد بگويم فرد مذكور هم دستاني در ارتكاب اين بزه داشته است كه پس از تحقيقات قاضي و صدور حكم قطعي جزئيات آن بيان خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار