در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۶۵
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۲
امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین عصر دیروز استقلال  تصریح کرد: بحث من در خصوص ورزش بود، من به مسائل سیاسی کاری ندارم، در این چند سال هم به گونه‌ای بوده که از مسائل سیاسی به دور بودم. در هر حال شرایط به گونه‌ای است که در خصوص ورزش با وی صحبت کردم. به وی گفتم قبل از اینکه وزارت ورزش به وجود آید، در شورای عالی ورزش هفت وزیر حضور داشتند اما پس از اینکه وزارت ورزش و جوانان به وجود آمد تبدیل به یک وزیر شد. حتی به او گفتم که باید نگاه فراجناحی به ورزش داشته باشیم. از عباسی هم باید برنامه بگیریم. ورزش را نباید سرریز حساب کنید تا اینکه اگر به کسی پستی نرسید بگوییم بیا و وزیر ورزش شو.

وی افزود: همه نگاه‌ها باید به ورزش باشد و من نظرم این است که باید بهترین انتخاب را داشته باشیم نه اینکه اگر کسی رأی نیاورد و رفاقتی هم با شخصی داشت، بگوییم بیا و به وزارت ورزش برو! باید نگاه علمی به ورزش داشته باشیم و به ورزش اهمیت بدهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار