در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۶۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۲
گزارش 7 صفحه ای حادثه قم فردا در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش 7 صفحه ای حادثه قم فردا در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

به گزارش مهر، منصور حقیقت پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران از قرائت گزارش حادثه قم در جلسه علنی مجلس در روز دوشنبه خبر داد.

وی گفت: مطمئن باشید در این باره مجلس بهترین اقدام را انجام می دهد.

حقیقت پور با بیان اینکه گزارش در چند سطح خیلی محرمانه، محرمانه و عادی تدوین شده است، گفت: گزارش 50 صفحه ای و 600 صفحه ای در کمیسیون امنیت تهیه شده که فردا در صحن علنی مجلس گزارش 6 تا 7 صفحه ای قرائت خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد: تهیه و قرائت این گزارش مطالبه مقام معظم رهبری و مراجع تقلید است.

حقیقت پور همچنین گفت : در حال حاضر مسئولان بلند پایه کشور من و آقای بروجردی ( رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ) را برای جلوگیری از قرائت این گزارش تهدید کرده اند.

به گفته حقیقت پور فیلم این حادثه نیز فردا در مجلس پخش خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، 22 بهمن ماه سال گذشته عده ای در مراسم سخنرانی علی لاریجانی ریاست مجلس در قم اخلال به وجود آوردند. از همان زمان کمیسیون امنیت ملی مامور تدوین گزارشی در خصوص علل و عوامل ایجاد اخلال در این واقعه شد.

عده ای از اعضای فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی به شدت مخالف قرائت این گزارش در صحن علنی مجلس هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار