در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۶۸
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۲
يك نماینده اصلاح‌طلب مجلس نهم، با انتقاد از موضع‌گیری‌های‌ تند درباره احتمال حضور جک استراو در مراسم تحلیف، گفت:‌ تندروها در روز تحلیف روحانی فقط نظاره گر مراسم باشند.

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به اعلام آمادگی برخی از مقامات اروپایی مانند جک استراو برای حضور در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب، گفت: نشانه‌هایی که از سوی کشورهای خارجی بعد از انتخاب دکتر روحانی ارسال می‌شود، بسیار خوب و مفید است. نماینده اردکان در مجلس، با انتقاد از موضع‌گیری‌های‌ تند درباره احتمال حضور جک استراو در مراسم تحلیف، افزود:‌ نباید در قبال این پیام‌های مثبت، رفتارهای تقابلی نشان داد، از طرف دیگر نباید امیدواریم باشیم که تنها به‌علت اظهارات مثبت مقامات خارجی قرار است در کار و مسائل گشایشی ایجاد شود، چون این کشورها برای اثبات حسن نیت خود باید دست به اقدامات عملی بزنند.

وی با بیان اینکه حضور افراد و مقامات در مراسم تحلیف تنها بستگی به نظر دکتر روحانی رئیس‌جمهور منتخب و تعامل با هیأت رئیسه مجلس دارد، تصریح کرد: افراد با فرافکنی نمی‌توانند برای مجلس تعیین و تکلیف کنند. به طور حتم حضور مقامات عالی کشورها در این مراسم یکی از خواسته‌های مردم است، از این‌رو مردم اگر می‌خواستند گوش به حرف جریان‌های تندرو بدهند می‌توانستند در انتخابات به نامزد این جریان رأی بدهند.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس نهم، با تأکید بر اینکه اظهارات غیرکارشناسی برخی افراد درباره حضور مقامات خارجی در مراسم تحلیف خیلی جای بحث ندارد، یادآور شد: نتیجه انتخابات یازدهم نشان‌ داد که جریان‌های تندرو باید کناری بنشینند و نظاره گر امور باشند. عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، افزود: تخریب و اظهارات عجولانه افراد تندرو باید جای خود را به انتقادات سازنده بدهد، از این رو بهتر است که این افراد از انتخابات یازدهم درست بگیرند و از تندروی دوری کنند.

چندی پیش روح‌الله حسینیان عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در واکنش به حضور احتمالی جک استراو در مراسم تحلیف گفته بود که حضور این فرد در مجلس با عکس‌العمل نمایندگان همراه می‌شود، از این‌رو در صورت حضور این فرد در مراسم تحلیف من با گوجه از او پذیرایی می‌کنم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار