در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۶۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۲
آخرین جلسه هیئت دولت همچون اولین سفر آن در سال 1384، در جوار بارگاه ملکوتی امام هشتم با حضور تمام اعضای هیئت دولت برگزار می‌شود.


رئیس جمهور در هشت سال اخیر در قالب سفرهای استانی با جدیت به نقاط مختلف کشور سفر کرد. وزرای دولت نهم و دهم از این جهت با همه توانایی ها و نقایص کشور آشنا شده اند.

احمدی نژاد که با شعار کابینه 70میلیونی منتخب ملت در نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شده بود در سفرهای استانی تلاش می کرد از نزدیک با مسائل و مشکلات مردم آشنا شود. اما این سفرها علاوه بر اینکه چشم بسیاری از شهروندان ایرانی را به جمال مسئولین عالی رتبه دولتشان روشن کرد با انتقاداتی نیز همراه بود.

سفرهای استانی یکی از سئوالات رسانه ها از نامزدهای ریاست جمهوری یازدهم بود. افکار عمومی می خواهند بدانند رئیس جمهور جدید هم سفرهای استانی را دنبال می کند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار