در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۷۲۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۲
داریوش قنبری:
حسن روحانی از چارچوب‌ها و سیاست‌های کلی نظام تخطی نکرد و در عین حال گامی رو به جلو در بهبود روابط ایران و غرب به ویژه ایالات متحده آمریکا برداشت.

سرویس سیاسی: عضو پیشین مجلس شورای اسلامی، سخنرانی حسن روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل را دور از احساس و منطقی توصیف کرد.

داریوش قنبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار سلام نو تاکید کرد: تندرو‌ها از این گفتار سودی نمی‌برند اما بر کسی پوشیده نیست که صحبت از صلح و مخالفت با جنگ از سوی مقامات رسمی ایران می‌تواند نشان دهنده چهره واقعی کشور در عرصه بین الملل باشد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب معتقد است: حسن روحانی از چارچوب‌ها و سیاست‌های کلی نظام تخطی نکرد و در عین حال گامی رو به جلو در بهبود روابط ایران و غرب به ویژه ایالات متحده آمریکا برداشت.

قنبری ترکیب هیات همراه روحانی در سفر به نیویورک را معنادار و دارای پیام به دنیا تعبیر و خاطرنشان کرد: همراهی نماینده کلیمیان در مجلس با آقای روحانی در سفر به نیویورک به دنیا اعلام کرد که ایران مخالف روحیه یهود ستیزی است.

وی تاکید کرد: آنچه احمدی‌نژاد در دولت گذشته با روابط خارجی ایران کرد، به سختی قابل ترمیم و تصحیح است اما تجربه بالای روحانی می‌تواند نقطه امید باشد که با صبر و حوصله به نتایج مثبتی منتج می‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار