در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲
اندیشکده «بنیاد دفاع از دموکراسی»نوشت: اطلاعات زیادی از روحانی وجود ندارد، اما در این حد می‌دانیم که او یک روحانی سیاسی و دستیار وفادار آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران است.

به گزارش سرویس بین الملل تیک Tik.ir، در ادامه این مقاله آمده است: روحانی از چند لحاظ با سیاستمداران ایران متفاوت است: او به زبان ما صحبت می‌کند، در اسکاتلند درس خوانده، و قطعاً با روانشناسی عجیب غربی‌ها آشنا است، و به همین دلیل یک دهه پیش که مذاکره‌کننده اصلی هسته‌ای ایران بود، همواره کسانی که آن سوی میز مذاکره نشسته بودند را شکست داده است.

علی آلفونه، پژوهشگر ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی، آن چه را روحانی در طول این سال‌ها نوشته خوانده است. او می گوید: روحانی با صراحت تاکید کرده که یکی از اهداف دیپلماسی هسته‌ای وی ایجاد شکاف بین امریکا و متحدان اروپایی آن است تا ایران بتواند بدون این که متحمل تحریم ها غرب شود فن‌آوری هسته‌ای وارد کند. در مقابل، رویکرد تقابلی رئیس جمهور پیش از روحانی، محمود احمدی‌نژاد، و مذاکره‌کننده هسته‌ای او، سعید جلیلی، خشم غربی‌ها را برانگیخت و تحریم‌های زیادی برای ایران به ارمغان آورد.

نمایندگان کنگره به کاخ سفید توصیه می‌کنند "باید مشخص شود آیا انتخاب دکتر روحانی نمایانگر فرصتی واقعی برای پیشرفت به سمت توافق قابل‌اثبات، و قابل‌اجرا در برنامه هسته‌ای ایران است که تضمین کند این کشور هیچ سلاح هسته‌ای به دست نخواهد آورد. ” کاملاً درست است، اما، هیچ راهی برای آزمودن روحانی پیشنهاد نشده است. چیزی که آن‌ها پیشنهاد می‌کنند بیشتر شبیه آزمودن امریکا است. آن‌ها می‌گویند واشنگتن باید ”مراقب باشد با درگیر شدن در اقداماتی که منجر به تضعیف رئیس جمهور تازه انتخاب شده می شود، و جایگاه او را نسبت به تندروهای درون کشور تضعیف می‌نماید این فرصت بالقوه را از دست ندهد. ”
برچسب ها: دموکراسی ، روحانی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار