در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۳۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲
محمد نهاوندیان مسئولیت دستیار ارشد و رئیس دفتر رئیس‌جمهوری دولت یازدهم را  به‌عهده گرفته است.

 نهاوندیان یکی از افراد بسیار اثرگذار در معرفی و انتخاب اعضای کابینه دولت یازدهم بوده است. وی که ریاست اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران را به‌عهده دارد، پس از انتخاب حجت الاسلام روحانی از سوی مردم به‌عنوان رئیس جمهور، نقش پررنگی را در ارائه مشاوره‌ به وی ایفا کرد.

وی پیش از این، در گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای برای رئیس‌کلی بانک مرکزی،‌ وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب شده بود.

اما تازه‌ترین اطلاعات حاکی است که وی از سوی حجت‌الاسلام روحانی به‌عنوان دستیار ارشد و رئیس دفتر رئیس‌جمهوری منصوب شده است.

 وی همچنین نقش محوری در تنظیم برنامه چهارساله روحانی ایفا کرده است. کارگروه‌های مختلفی زیر نظر وی برای تدوین برنامه‌های رئیس‌جمهور منتخب تشکیل شده بودند. عناصر اصلی این کارگروه‌ها را مشاوران و برنامه ریزان وی در اتاق بازرگانی و برخی اساتید دانشگاه تشکیل می‌دادند. فعالیت این کارگروه‌ها پس از تدوین برنامه‌ها اخیراً پایان یافت.
برچسب ها: نهاوندیان ، دولت ، سمت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار