در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۳۰۵
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲
 مسوول پیگیری شکایت از هفته‌ نامه 9دی، نشر اکاذیب، تشویش اذهان عمومی و افشای اسناد طبقه‌بندی شده را به عنوان موارد اتهامی از مدیر مسوول این هفته نامه مطرح کرد.

مهدی دواتگری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: کمیته پیگیری حوادث 22 بهمن قم در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی هفته آینده در جلسه‌ای درخصوص موضوع شکایت از هفته ‌نامه 9 دی به جمع‌بندی خواهد رسید ولی سه مورد اتهامی در شکایت ما وجود دارد که آن را به مراجع قضایی ارایه خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در هفته نامه 9 دی بخشی از اسناد طبقه‌بندی شده منتشر شده است، گفت: هفته گذشته گزارش حوادث 22 بهمن قم با مهر خیلی محرمانه در اختیار نمایندگان قرار گرفت که این گزارش در هفته نامه 9 دی منتشر شد که این به معنای افشای اسناد طبقه‌بندی شده است.

به گفته وی، شکایت کمیته پیگیری حوادث 22 بهمن قم از مدیر مسوول هفته نامه 9 دی طبق ضوابط قانونی است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه کشور به ثبات و اجرای قانون نیازمند است، گفت: ‌متاسفانه برخی نیروهای خودسر روال بی‌قانونی را در پیش گرفته‌اند که اگر بنابر برقراری نظم در کشور باشد باید با این بی‌قانونی‌ها برخورد شود تا کسی برای خود حریم امنی ایجاد نکرده و جرات به خود ندهد که هر کاری می‌خواهد انجام دهد.

دواتگری با تاکید بر اینکه کشور به وحدت ملی نیاز دارد، گفت که برخی آقایان نسبت به فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در حفظ وحدت ملی بی‌توجه هستند چرا که اگر افراد به این موضوع پایبند بودند از انجام هرگونه اقدامی خلاف آن پرهیز می‌کردند.

وی در پایان همچنین با بیان اینکه گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد حوادث 22 بهمن قم هفته آینده قرائت می‌شود، گفت: این گزارش قرار بود در جلسات هفته جاری قرائت شود که به دلیل طولانی شدن بررسی طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور قرائت این گزارش به هفته آینده موکول شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار