در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۳۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲
سیدجواد زمانی در گفت و گو با خانه‌ ملت، در خصوص مصوبات، استخدام ها و قراردادهای دارای ابهام در روزهای آخر دولت دهم، گفت: رفتارهای روزهای آخر احمدی‌نژاد موید صفتی است که در طی این ۸ سال به طور مکرر برای وی به کار برده شد یعنی "بی قانونی". نماینده کنگاور ،صحنه و هرسین در مجلس هشتم در ادامه این مطلب در خصوص استخدام‌های غیرقانونی دولت دهم در روزهای پایانی این دولت، افزود:اگر احمدی‌نژاد به راستی دغدغه اشتغال و استخدام مردم را داشت مي‌توانست در طی ۸ سال گذشته این اقدامات را انجام دهد. به نظر مي‌رسد احمدی‌نژاد قصد دارد در چند روز پایانی دولت خود تمام مشکلات عالم اسلام را حل کند.

وی ادامه داد: رفتارهای دولت دهم در روزهای پایانی به هیچ عنوان منطقی، قانونی و درست نیست و این گفته اکبر ترکان مبنی بر این که دولت یازدهم اقدامات غیر قانونی دولت دهم را در روزهای پایانی "کم لم یکن" تلقی مي‌کند، به طور کامل صحیح و به جا است. زمانی تاکید کرد: کارهایی به صورت عجولانه صورت مي‌گیرد که این اقدامات با هیچ موازینی درست در نمی آید و از هیچ بعدی قابل توجیه نیست. دولت احمدی‌نژاد در پی این است که با اقدامات غیر قانونی و بی منطق در روزهای آخر کاری خود، دولت روحانی را مشغول کند یا به باور خود دولت یازدهم را از ابتدای کار فلج کند.

این نماینده ادوار مجلس تاکید کرد: به احتمال زیاد احمدی‌نژاد با خود فکر مي‌کند که دولت یازدهم ۴ سال زمان در اختیار دارد و در این روزهای آخر من تا اندازه ای سنگ بر سر راه این دولت بیاندازم که ۴ سال زمان دولت یازدهم به برداشتن این سنگ ها بگذرد. زمانی تاکید کرد: احمدی‌نژاد به طور معمول دست به کارهایی مي‌زند که از نظر خود وی برد-برد باشد به طور مثال در پی استخدام‌هاي میلیونی مي‌رود. احمدی‌نژاد با خود تصور مي‌کند که اگر این کار انجام شد همه مي‌گویند احمدی‌نژاد این کار را انجام داد و اگر جلوی این کار را گرفتند باز در اذهان عمومی شکل مي‌گیرد که احمدی‌نژاد خواست تا مردم را سر کار ببرد اما دیگران از جمله مجلس جلوی وی را گرفتند و این تئوری در داستان مهرآقرین به روشنی قابل درک است.

عضو هیئت تطبیق مصوبات دولت با قانونی تصریح کرد: از نظر رییس دولت دهم اقدامات غیر قانونی روزهای آخر بازی برد-بردی است که در روزهای پایانی عمر دولت به راه افتاده است و خود شخص احمدی‌نژاد به خوبی مي‌داند که قول هایی که مي‌دهد به هیچ عنوان عملی نیست اما با این تئوری پیش مي‌رود که بگذار مردم فکر کنند که احمدی‌نژاد مي‌خواست کارهای خوب انجام دهد اما دولت جدید جلوی وی را گرفت.
برچسب ها: احمدی نژاد ، مشکلات
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار