در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۳۰۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲
آخرین خبرها حاکی از قطعی شدن گزینه های وزارت علوم، دادگستری و کشور و دفاع برای کابینه دولت تدبیر و امید دارد. شنیده ها حاکی از آن است که حسینعلی امیری عضو حقوقدان سابق شورای نگهبان که برای عضویت در این شورا از سوی رئیس قوه قضائیه به مجلس معرفی نشد گزینه جدی وزارت دادگستری است.

گویا امیری یک گام تا معرفی اش به عنوان وزیر پیشنهادی دادگستری به مجلس از سوی دکتر حسن روحانی فاصله دارد آن هم منوط بر این است که گفتگویی بین رئیس جمهور منتخب و رئیس قوه قضائیه صورت بگیرد و در صورت موافقت آیت الله لاریجانی، امیری عضوی از کابینه یازدهم باشد.

همچنین شنیده شده است که دکتر جعفر میلی منفرد آخرین انتخاب رئیس جمهور منتخب ملت برای وزارت علوم است و پس از مطرح شدن نامهایی همچون جعفر توفیقی، فرجی دانا و رضا مکنون؛ اکنون این میلی منفرد است که گزینه نهایی دکتر روحانی برای معرفی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم به مجلس نام گرفته است.

میلی منفرد سوابقی همچون قائم مقامی وزیر علوم، معاونت طرح و برنامه وزارت علوم، عضویت در هیات علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر را در کارنامه دارد و مدتی هم در سال 82 از سوی سید محمد خاتمی سرپرست وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری بوده است. از سوی دیگر گرفته می شود که دکتر جعفر توفیقی که پیشتر گزینه اصلی وزارت علوم بود اکنون به عنوان معاون علمی و فناوری رئیس جمهور منتخب در دولت یازدهم مطرح شده است.

شنیده ها از قطعی شدن معرفی عبدالرضا رحمانی فضلی به عنوان وزیر پیشنهادی کشور در دولت یازدهم به مجلس حکایت دارد و همچنین گویا معرفی سردار حسین دهقان به عنوان وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز به قطعیت رسیده است. سردار دهقان نیز خود در گفتگویی تاکید کرد که رئیس جمهور منتخب برای معرفی وی به عنوان وزیر پیشنهادی دفاع از او برنامه خواسته است.

دهقان پیش تر سابقه معاونت رئیس جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران و جانشینی وزیر دفاع را در کارنامه دارد.

خبر دیگر اینکه با رایزنی هایی که صورت گرفته است پس از عدم معرفی مرتضی بانک به عنوان وزیر پیشنهادی رفاه، تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و مطرح شدن علی ربیعی به عنوان وزیر پیشنهادی این وزارتخانه، بانک به دفتر رئیس جمهور رفته و ریاست دفتر دکتر روحانی را برعهده خواهد گرفت.
برچسب ها: کابینه ، روحانی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار