در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۳۰۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲
شورای روابط خارجی آمریکا:
ری تکیه مقام سابق وزارت خارجه آمریکا نوشت: روز چهارم اگوست هفتمین رئیس جمهور ایران تحلیف می شود. حسن روحانی قدرت را زمانی به دست می گیرد که کشورش با فشارهای بین المللی مواجه است.
ری تکیه مقام سابق وزارت خارجه آمریکا  در وبسایت شورای روابط خارجی آمریکا نوشت: روز چهارم اگوست هفتمین رئیس جمهور ایران تحلیف می شود.  حسن روحانی قدرت را زمانی به دست می گیرد که کشورش با فشارهای بین المللی مواجه است.

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری انتخاب، روحانی در حال حاضر لحن کشورش را تغییر داده و قول به اعتدالگرایی و نگاهی نو به شرایط فعلی ایران داده است.

این مقام امریکایی در ادامه می نویسد: نمی توان در مقابل وسوسه استقبال از سیاستمدار ایرانی که لحنی پرگماتیک دارد، مقاومت کرد.

اگرچه ما باید، درحالیکه روحانی به پاستور نقل مکان می کند، کمی مکث کرده تا دریابیم او تا چه حد در مسئله ی هسته ای از قدرت برخوردار است و به چه میزان از سرمایه سیاسی خود برای تحقق وعده هایش استفاده می کند.

روحانی از آغاز انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 جزئی از جمهوری اسلامی بوده است. او در طول حضورش در شورای امنیت ملی ایران سعی در حل و فصل مناقشات و استفاده از شخصیت های ملی را داشت.

پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری باعث نمی شود که نیاز به اطمینان بخشی به جامعه بین المللی فراموش شود. در طول دوران ریاست جمهوری اوباما، ایران پیشنهادات گفتگو بین دو کشور را رد کرده است.

روحانی چهره ای مدبر، باتدبیر و متفکر از خود نشان داده است. تعهد رئیس جمهور جدید ایران به بهبود روابط بین المللی و سامان بخشیدن وضعیت اقتصادی واقعی به نظر می رسد.

با این حال، به توافق رسیدن با آژانس نخستین گام مهم روحانی محسوب می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار