در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۳۱۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲
علی مطهری:
ایشان با توجه به سن و سالشان مانند درخت امام‌زاده صالح هستند که دیگر راست شدنی نیستند. یعنی خصلت‌هایی در روح ایشان رسوخ پیدا کرده است، که قابل تعقییر نیست. جالب است که امثال آقای شریعتمداری دکتر روحانی را ساکت فتنه می‌نامیدند.
علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی به سرمقالهٔ اخیر روزنامه کیهان واکنش نشان داده که متن آن را در ادامه می‌خوانید:

شما به عنوان یکی از نمایندگان شاخص مجلس فکر می‌کنید که حرف‌های روزنامه کیهان در بین نمایندگان اثر گذار است؟ آیا شخصا تحلیلی که در یادداشت این روزنامه تندرو آمده است را قبول دارید؟

در این سر مقاله در واقع آقای شریعتمداری در جایگاه سخنگوی آقای روحانی ظاهر شده و گفته است که نظر آقای روحانی نسبت به برخی از وزرای معرفی شده نظر واقعی ایشان نیست و وی از سر اجبار آن‌ها را معرفی کند.
در واقع صفت تظاهر، ریا کاری، ملاحظه کاری و عدم قدرت در تصمیم گیری را به آقای دکتر روحانی نسبت داده است که می‌تواند توهین تلقی شود. البته حرف‌های آقای شریعتمداری را نباید جدی گرفت. ایشان با‌‌ همان تخیلات خودشان خو گرفته و خوش است و نمی‌خواهد از این خوشی کاذب خارج شود.
ایشان با توجه به سن و سالشان مانند درخت امام‌زاده صالح هستند که دیگر راست شدنی نیستند. یعنی خصلت‌هایی در روح ایشان رسوخ پیدا کرده است، که قابل تعقییر نیست. جالب است که امثال آقای شریعتمداری دکتر روحانی را ساکت فتنه می‌نامیدند. یعنی مردم به یک ساکت فتنه رای داده‌اند. در واقع مشکل آقای شریعتمداری با مردم است و باید با آن بسازد.
 مردم با وجود تخریب‌های فراوان آقای شریعتمداری و دوستانشان درباره منادیان گفتمان اعتدال و در راس آن‌ها آقایان هاشمی و خاتمی با مراجعه به فطرت حق جوی خود به کاندیداهای مورد نظر وحمایت این‌ها رای دادند.
درواقع این آن چیزی است که شریعتمداری را عصبانی کرده واز حالت تعادل خارج کرده است.

 نمایندگان مجلس چه واکنشی به حرف‌های ایشان نشان خواهند داد؟

حرف‌های کیهان صرفا مزاح تلقی می‌شود. البته نمایندگان مجلس وظیفه خود را می‌دانند و نیازی به رهنمود آقای شریعتمداری ندارند ودر همه حال از حقوق ملت دفاع می‌کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار