در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲
ترکان درباره اظهارنظر خود مبنی بر مشخص شدن چند وزیر در کابینه حجت‌الاسلام روحانی گفت: من هم مانند شما شنیده‌هایم را گفته‌ام و تصمیم نهایی با روحانی است.
 
اکبر ترکان مشاور حجت‌الاسلام حسن روحانی درباره اینکه گفته می‌شود لیست کابینه روز تحلیف ارائه نخواهد شد، اظهار داشت: اعضای کابینه را آقای دکتر روحانی مشخص کرده‌اند و بنا دارند که این لیست را در روز یک‌شنبه به رئیس محترم مجلس تقدیم کنند.
 
وی با بیان اینکه انتخاب اعضای کابینه براساس کارهای کارشناسی و شایسته ‌سالاری صورت گرفته، در پاسخ به این سؤال "آیا شما نیز به‌عنوان وزیر در دولت یازدهم حضور خواهید داشت یا خیر؟" گفت: تصمیم دراین‌باره در اختیار ئیس‌جمهور محترم خواهد بود اما به‌شخصه دوست دارم به‌عنوان مشاور در کنار دکتر روحانی حضور داشته باشم.
 
مشاور روحانی در پاسخ به این سؤال "افرادی که شما در رسانه‌ها به‌عنوان وزیر نفت و اقتصاد نام برده‌اید، آیا قطعی است یا خیر؟" گفت: من هم شنیده‌های خود را گفتم مانند شما که شنیده‌های‌تان را منتشر می‌‌کنید اما به‌هرحال تصمیم نهایی با روحانی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار