در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲
گاردین نوشت: اننظار می رود که حسن روحانی با انتخاب سفیر اسبق ایران در سازمان ملل به عنوان وزیر خارجه لحن جدیدی را وارد سیاست خارجی این کشور می کند.

مجمد جواد ظریف که پیش از این در مذاکرات محرمانه تهران و واشنگتن حضور داشته است، احتمالا از سوی روحانی به عنوان وزیر پیشنهادی برای وزارت خارجه معرفی خواهد شد.

روحانی اعضای کابینه خود را هفته آینده اعلام می کند و گزارش شده است که تعیین تعدادی از وزرا به پایان رسیده و پست های کلیدی در دست تکنوکرات ها و شخصیت های میانه رو خواهد بود.

محمد صادق خرازی دیگر سفیر اسبق ایران در سازمان ملل و مشاور محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق ایران می گوید: ظریف در کابینه روحانی خواهد بود.

وی می افزاید: ظریق نگاهی واقع بینانه به مسائل بین المللی دارد و قادر به یافتن راه حل است.

خرازی در ادامه گفت که ظریف 53 ساله مسلط به زبان انگلسی و دارای دکترا از داشگاه دنور و مورد اعتماد رهبری است.

وی اضافه کرد: ظریف بهترین فرد برای عادی سازی روابط و تهران و واشنگتن است.

سفیر اسبق ایران در سازمان ملل بیان داشت: اگر ما نشانه های مثبتی از سوی آمریکا مشاهده کنیم و عادی سازی روابط جز ساست های ما قرار بگیرد، ظریف بهترین فرد برای ارزیابی اوضاع و عمل به آن بدون هیچ گونه سو تفاهم است.

ویلیام میلر سفیر سابق امریکا در اکراین که پیش از این چندین بار با ظریف در نیویورک دیدار کرده است، او را به شدت مطلع از مسائل امریکا و دارای دانش بسیار در مورد کشورش می داند.

وی می گوید: اطلاعات ظریف در مورد مسئله هسته ای بسیار زیاد است.

به گفته ی میلر، ظریف برای وزارت خارجه مناسب است چراکه خلق و خو، سابقه و تحصیلات لازم برای فعالیت در حوزه ای که باعث جدایی ایران و امریکا شده را دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار