در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۳۲۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲
در سايت‌ها و خبرگزاري‌هاي معتبر از اسحاق جهانگيري به عنوان گزينه احتمالي معاون اولي كابينه يازدهم ياد مي‌شود.
"اسحاق جهانگیری" در سال 1336 در کوه‌شاه در شمال شرق استان هرمزگان متولد شد. پدر وی کارگر معدن کرومیت آبدشت بود. وی پس از پایان تحصیلات متوسطه، در دانشگاه صنعتی شریف به تحصیل پرداخت و موفق به اخذ مدرک کارشناسی فیزیک و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع شد.
 
 وی پس از انقلاب در سال 1358 فعالیت خود را با کار در جهاد سازندگی شهرستان بم، در استان محل تولد خود آغاز کرد. بعد از مدتی به عنوان مسئول جهاد سازندگی جیرفت مشغول به کار شد و سرانجام به عضویت شورای مرکزی استان کرمان درآمد و تا اواسط سال 1363 در جهاد کشاورزی مشغول به کار بود.
 
 جهانگیری موفق شد در سال 1363 در انتخابات دومین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه جیرفت به خانه ملت راه یابد. وی در انتخابات دوره سوم مجلس نیز به عنوان جیرفت در مجلس حضور داشت. وی در سال 1371 در دولت هاشمی رفسنجانی به سمت استاندار اصفهان منسوب شد و به جای "غلامحسین کرباسچی" نشست.
 
جهانگیری از موسسین کارگزاران سازندگی بود و هم اکنون عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی است. با پیروزی "محمد خاتمی" در انتخابات، جهانگیری به عنوان وزیر معادن و فلزات به مجلس پنجم معرفی و موفق به کسب رای اعتماد شد. وی در هر دو دوره ریاست جمهوری خاتمی وزیر صنایع و معادن بود و جهانگیری هم اکنون عضو هیات علمی "بنیاد باران" است.
 
گفتني است در سايت‌ها و خبرگزاري‌هاي معتبر از اسحاق جهانگيري به عنوان گزينه احتمالي معاون اولي كابينه يازدهم ياد مي‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار