در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۳۲۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس :
نماینده مردم شهرضا ضمن رد احتمال هرگونه جنجال و تنش در صورت حضور رهبر اصلاحات در مراسم تحلیف تاکید کرد: باید منتظر تصمیم هیئت رئیسه در خصوص دعوت از خاتمی باشیم.
عوض حیدر پور عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در واکنش به اعتراض و تهدید برخی از نمایندگان مجلس در مورد حضور خاتمی در مراسم تحلیف اظهار داشت: نمایندگان باید نسبت به هر تصمیمی که هیئت رئیسه مجلس بگیرد، تمکین کنند.

نماینده مردم شهرضا ضمن رد احتمال هرگونه جنجال و تنش در صورت حضور رهبر اصلاحات در مراسم تحلیف تاکید کرد: باید منتظر تصمیم هیئت رئیسه در خصوص دعوت از خاتمی باشیم.وی اضافه کرد: هیچ نگرانی از بابت بروز تنش در پی حضور خاتمی وجود ندارد.

حیدر پور تاکید کرد: بعید می دانم که در صورت حضور خاتمی در تحلیف با مشکلی مواجه شویم.

وی افزود: با این حال، برداشت ما از اخبار و احادیثی که در مجلس وجود دارد، این است که خاتمی در مراسم شرکت نمی کند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس ادامه داد: به عقیده من و  براساس موضوعاتی که در مجلس مورد بحث قرار می گیرد، خاتمی دعوت نمی شود و البته ایشان هم خود ترجیح می دهند که حضور پیدا نکنند.

بعید است حسینیان گوجه پرتاب کند

حیدرپور در واکنش به تهدید حسینیان در خصوص پرتاب گوجه به برخی از مدعوین مراسم تحلیف بیان داشت: بعید است که دوستان نماینده  چنین رفتاری را از خود نشان دهند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: تاکید رهبری بر این است که نمایندگان شأن نمایندگی و وقار و طمانینه خانه ملت را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس اهل منطق و گفتگوی حکیمانه هستند تاکید کرد:سابقه چنین رفتارهایی در بین نمایندگان مجلس وجود ندارد.

نماینده مردم شهرضا ادامه داد: علی القاعده نمایندگان مجلس از رفتارهای خارج از منطق تبعیت نخواهند کرد.

مخالفان قرائت گزارش حادثه قم، در این غائله نقش داشتند

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص چرایی عدم قرائت گزارش حادثه قم بیان داشت: در جلسه مجلس، نوبت به قرائت گزارش غائله 22 بهمن قم نرسید.

وی ضمن رد ارتباط عدم گزارش قرائت قم با تهدید یک مقام ارشد دولتی گفت: بعید است که گزارش حادثه قم به خاطر تهدیدات، قرائت نشده باشد، چراکه قرائت گزارش در دستور کار هفتگی مجلس قرار داشت.

حیدرپور افزود: قرائت گزارش حادثه قم به شرطی در دستور کار قرار می گیرد که لایجه ای در دستور کار نباشد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در واکنش به مخالفت برخی از نمایندگان مجلس با قرائت گزارش مذکور بیان داشت: تعدادی از مخالفان قرائت گزارش، نقش و تاثیر به خصوصی در این غائله داشتند.

وی اضافه کرد: علی القاعده، اگر گزارش و جزئیات حادثه قرائت شود، خود این افراد در مظان اتهام قرار می گیرند.

حیدر پور افزود: البته همراهی و پشتیبانی حقله پرتو که غائله قم را سازماندهی کردند را نباید نادیده گرفت. در ضمن تعدادی از این آقایون از هواداران این گروه هستند.

نماینده مردم شهرضا ادامه داد: گروه پرتو اقداماتی مشابه غائله 22 بهمن قم را در تهران و مشهد هم مرتکب شده اند.

وی ضمن ابراز امیدواری از قرائت گزارش حادثه قم گفت: با خواندن این گزارش، جلوی این گونه اقدامات خودسرانه که مخل نظم عمومی است گرفته می شود.

قریب به اتفاق نمایندگان علاقمندند که به وزاری پیشنهادی روحانی رای اعتماد دهند

حیدر پور با بیان اینکه نحوه تعامل مجلس و دولت منتخب را مثبت ارزیابی می کند اظهار داشت: قریب به اتفاق نمایندگان علاقمندند که به وزاری پیشنهادی روحانی رای اعتماد دهند.

وی با ابراز بی اطلاعی از انتخاب ظریف به عنوان وزیر خارجه گفت: ظریف جز دیپلمات های باسابقه، خوب و حرفه ای وزارت خارجه است و امیدوارم که در صورت معرفی، رای اعتماد بگیرد.

اقدامات اخیر آمریکا، نخستین گام در جهت تعامل با ایران محسوب نمی شود

حیدپور در خصوص کاهش تحریم اقلام دارویی پزشکی از سوی آمریکا گفت: برخورد آمریکا در بحث تحریم ها دو گانه است.

وی افزود: مدتی است که آمریکایی ها پیغام می دهند که اماده مذاکره هستند اما با این حال تحریم نفت و سوئیفت به قوت خود همچنان باقی است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به اینکه اقدامات اخیر دولت اوباما نخستین گام امریکا در راستای تعامل با ایران محسوب نمی شود گفت: این نوع رفتار دولت آمریکا اعتماد ساز نیست، اعتماد زمانی شکل می گیرد که سنا، کنگره و یا دولت آمریکا تحریم نفت و سوئیفت را لغو کنند.

حیدرپور اضافه کرد: نخستین گام آمریکا، لغو تحریم های مذکور به شمار می آید، در غیر اینصورت نمی توان خوش بین بود.

وی افزود: در حال حاضر شواهدی وجود ندارد که براساس آن بخواهیم خوش بین باشیم.
برچسب ها: خاتمی ، تحلیف ، حیدرپور
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین نظرات
ناشناس زیر مطلب نظارت پیشکش، حداقل در جلسات شرکت کنید! نوشت :
به لیست bbc فارسی رای بدی بهتر از این نمیشه
رشدیہ زیر مطلب چرا می گویید برنی سندرز «شانسی ندارد»؟ نوشت :
ازرسانه هایی که در خدمت وال استریت هستند نبا ید توقع داشت راست بگویند . این رسانه ها خاک به چشم مردم جهان می پاشند. سندرز ناقوس مرگشان را به صدا در آورده است. ان تنصرالله ینصر کم و یثبت اقدامکم.
سعید زیر مطلب آخرین قیمت کلیه در تهران نوشت :
کلیه فروشی Bمثبت09211758197و09334538410قیمت توافقی,,,
ناشناس زیر مطلب عنوان امضای محمود احمدی‌نژاد چیست؟ نوشت :
او خادم واقعی ملت ایران است
مهدي زیر مطلب سلام نو رفع فیلتر شد نوشت :
پس چرا به روز نيستيد
آخرین اخبار